PDA

Zobacz pełną wersję : publikacje książek w kategoriach



isia
20-05-2011, 23:46
Witam
Próbowałam przymierzyć się do SOBI ( wywalił się w czasie instalacji ). Później poszły na tapetę productbook, VirtueMart, portfolio i właściwie nic nie spełnia moich oczekiwań.
Muszę zaadoptować jakiś komponent, który pozwoli mi skatalogować publikacje/książki.
Powinno to wyglądać tak: http://www.urszulanki.pl/old/page.php?nr=cdp/cdp.php&id=10
Najchętniej nie używałabym żadnego modułu ale niestety konieczne jest umieszczenie nowości, przy czym książki oprócz tego, że w nowościach muszą być jeszcze w innym dziale i to nie jednym. Krótko mówiąc ograniczenia wynikające z konieczności przypisania artykułu tylko do jednej sekcji i tylko do jednej kategorii. Podczas gdy konieczne jest przypisanie do paru. Może ktoś się spotkał z modułem, który będzie można dostosować do takich wymagań.
Generalnie w testowanych modułach największe problemy były z polskimi czcionkami.

ps.
Właśnie testuję BookLibrary i znowu nie to. Książka musi być przypisana tylko do jednej kategorii a ja potrzebuje by była przypisana do kilku kategorii. Np. jednocześnie musi być w nowościach, książkach w j.rosyjskim, w książkach napisanych przez Jana Kowalskiego i jednocześnie książkach o św. Urszuli.

larry_krk
21-05-2011, 00:26
Flexicontent ??

tlewap
21-05-2011, 10:36
Book library Pro - umożliwia przypisywanie książek do wielu kategorii

isia
21-05-2011, 10:43
Dzięki testuję Flexicontent ale tu też nie można dodać pozycji do wielu kategorii.


Book library Pro - umożliwia przypisywanie książek do wielu kategorii

tak tylko to jest moduł komercyjny 35 $
Na razie szukam czegoś darmowego.

zwiastun
21-05-2011, 11:22
Flexicontent + etykiety (tagi), k2 + etykiety.