PDA

Zobacz pełną wersję : Większe obrazki w kategorii w JoomGallery.



Qbaz
22-05-2011, 00:33
Witam,
Chciałbym się dowiedzieć jak zrobić, aby obrazki, które są wyświetlane (te miniatury na które jak naciśniemy to dopiero otworzy się pełny obraz) zwiększyć. Obecnie są one dość małe, jak tak patrzę na źródło strony to mają 133x100. W konfiguracji joom gallery nie widzę za bardzo takiej opcji.

Druga sprawa, w którym pliku mogę dodać reklamy google pomiędzy te opisane wyżej miniatury? Chciałbym, aby powiedzmy po 2 obrazku na każdej stronie wyświetlała się reklama. Rozumiem, że muszę ją dodać i pewnie bardzo prawdopodobne, że te miniatury zmienię w tym samym pliku.

Pozdrawiam, Qbaz

headge
22-05-2011, 10:51
Co do obrazków to jeszcze raz wejdź do konfiguracji bo właśnie tam ustalasz ich wielkość.
O reklamach było dopiero coś pisane.
Generalnie na oba pytania odpowiedzi już są w sieci więc czas na ich zadanie można było poświęcić bardziej produktywnie.

Qbaz
22-05-2011, 14:20
Nie mogę za nic znaleźć tej opcji w konfiguracji joom gallery, więc naprawdę proszę o wskazanie.

Znalazłem jedynie opcje dotyczace cropped image, ale zmiana tych ustawien nie powoduje zmian na stronie.

headge
22-05-2011, 14:42
General setings-Image processing - ustawiasz wielkość miniatur. Przechodzisz do swoich obrazków zaznaczasz wszystkie i wybierasz "Recreate" - żeby utworzyć miniatury w nowym rozmiarze.

Qbaz
02-06-2011, 23:08
Tak próbowałem jeszcze raz poszukać tego dokładnie w internecie i ten temat wyskoczył mi jako pierwszy, więc nie wiem naprawdę gdzie jest odpowiedź na moje pytanie.

Zapytam jeszcze raz i proszę o pomoc. W którym pliku powinienem wrzucić kod reklamy, aby wyświetlał się on pomiędzy np. obrazkiem 2 a 3 w joomgallery?