PDA

Zobacz pełną wersję : acymailing, komunikaty o zapisaniu



Dawid Kowalski
22-05-2011, 02:02
Proszę o pomoc. Zainstalowałem moduł acymailing i mam problem z ustawieniem komunikatów:
np: "zapisałeś się na newsletter" i np. "zrezygnowałeś z subskrypcji newslettera"
Chodzi o to, że w tej chwili w momencie, gdy odwiedzający stronę poda imię i swój adres e-mail oraz kliknie "zamawiam" lub "rezygnuje" nie otrzymuje żadnej informacji o zapisie/rezygnacji - dane są zapisywane na zapleczu jako "użytkownicy" natomiast bez komunikatów na stronie. Nie chodzi mi e-mail z potwierdzeniem rejestracji tylko o samą informacje wyświetlaną bezpośrednio po zapisie. Nie wyświetlają się również komunikaty: typu "ten adres jest już zarejestrowany/zgłoszony".

adres strony: http://program-partnerski.nom.pl
wersja newslettera: acymailing 1.8.4 starter
wersja joomla: 1.5.23

PeFik
22-05-2011, 18:20
a czy user dostaje inne komunikty z systemu joomla, te standardowe?
czy wpisałeś poprawne dane w konfiguracji komponentu ?

Dawid Kowalski
22-05-2011, 19:16
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli przez "standardowe komunikaty systemu joomla dla usera", osoba odwiedzająca nie ma uprawnień administratora na żadnym poziomie, nie jest użytkownikiem forum ani w żaden inny sposób nie tworzy treści strony.

Po prostu chce, żeby pojawiała się informacja "zostałeś zapisany na newsletter" a nie tylko przeładowanie strony i 0 informacji zwrotnej ani czy osoba została zapisana, ani czy taki adres został już wcześniej podany/zarejestrowany.

Tak wygląda komponenty->acymailing->konfiguracja->interfejsy.

Wiadomości
Pokaż wiadomość w prenumeracie Tak
Wyświetlanie komunikatu o potwierdzenie Tak
Pokaż komunikat o wypisaniu się Tak
Pokaż komunikat po wysłaniu e-maila potwierdzającego Tak
Pokaż komunikat gdy nadawca zapisuje się do e-maila Tak
Pokaż komunikat gdy nadawca wypisuje się z e-maila Tak

bogdanbojarski
15-01-2012, 16:11
To ja mam, pytanie następujące, czy można w acymailng ustawić mozliwość wysłania maila juz po potwierdzeniu sybskrypcji. Czy 1. z potwierdzeniem, 2. Typu dziękujemy za potwierdzenie subskrypcji itp.

Jerry77
06-02-2012, 22:57
Te komunikaty naprawdę psują yin-yang strony. Przyłączan sie do apelu Dawida i równierz proszę o pomoc w tej kewstii.

---------- Post dodany o 21:57 ---------- Poprzedni post był o 18:57 ----------

OK, już wiem:

Tak wygląda komponenty->acymailing->konfiguracja->interfejsy.

Wiadomości
Pokaż wiadomość w prenumeracie Nie
Wyświetlanie komunikatu o potwierdzenie Nie
Pokaż komunikat o wypisaniu się Nie
Pokaż komunikat po wysłaniu e-maila potwierdzającego Nie
Pokaż komunikat gdy nadawca zapisuje się do e-maila Nie
Pokaż komunikat gdy nadawca wypisuje się z e-maila Nie