PDA

Zobacz pełną wersję : Pomóżcie rozwiązać mi problem w SOBI2..



strona
23-05-2011, 21:45
Witam;) Chce żeby ogłoszenia w liście wpisów były otoczone jakąś ramką w sobi2 na białym tle..i wyświetlanie również żeby było w ramce tylko że trochę ( nie wiem gdzie edytować tą ramkę ) ładniejszej Kompletnie nie wiem jak to zrobić...

---------- Post dodany o 18:53 ---------- Poprzedni post był o 18:34 ----------

Albo znacie jakieś generatory???

---------- Post dodany o 19:07 ---------- Poprzedni post był o 18:53 ----------

Albo mógłby mi ktoś w jakie wiersze są odpowiedzialne za wygląd ogłoszenia dokładnie to ramka, tekst wyświetlanego ogłoszenia i w ogóle...? Byłbym wdzięczny. Tylko prosił bym o nie wymądrzanie się ;):) bo jest na tym forum takich wielu..Proszę tylko o konkretną pomoc..

---------- Post dodany o 19:42 ---------- Poprzedni post był o 19:07 ----------

dobra..tło białe wyświetlanego ogłoszenia na liście wpisów zrobiona..teraz tylko ta ramka..

---------- Post dodany o 19:45 ---------- Poprzedni post był o 19:42 ----------

chyba jestem zdanym sam na siebie...;/

PiotrWrona
23-05-2011, 21:48
Jeśli już dotarłeś do tła ogłoszenia to wystarczy w tym miejscu dopisać linijkę kodu odpowiedzialną za ramkę http://www.kurshtml.edu.pl/css/obramowanie.html i będzie git.

strona
23-05-2011, 21:53
tam wiem tylko , że ja zmieniłem kolor tła ogłoszenia po porstu ustawiając go..nie zmieniałem żadnego kodu CSS itp...

---------- Post dodany o 19:53 ---------- Poprzedni post był o 19:52 ----------

Ramkę wiem jak zrobić... Dzięki Piotrze że chociaż ty coś wskórałeś mi pomóc ;) Się ceni ;)

strona
25-05-2011, 16:26
tak myślałem że nikt nie pomoże...;/

zwiastun
25-05-2011, 17:30
Bądź tak dobry i zachowaj swoje komentarze do kontaktów osobistych - nikt tu nie obowiązku pomagania, pomaga, jeśli chce i komu chce. Swoimi impertynencjami sam zniechęcasz innych.

larry_krk
25-05-2011, 18:02
Szczególnie tych, którzy już się przebijali przez Twoje posty.

Nie chcę, jak to napisałeś "się wymądrzać", ale o co Ci w jeszcze chodzi -
zmieniłem kolor tła ogłoszenia ..... Ramkę wiem jak zrobić , czy pytałeś o coś jeszcze ??