PDA

Zobacz pełną wersję : Community Builder tytuł strony logowania



kokosz_mk
23-05-2011, 23:35
Witam.

Mam pytanie dotyczące tytułu modułu logowania CB.
Domyślnie jest Zaloguj i potrzebuję po prostu to wyłączyć.
Link do tego o czym piszę: Logowanie (http://erp-portal.pl/user.html)

Z góry dzięki za wszelkie informacje.

PiotrWrona
24-05-2011, 07:12
Wystarczy w opcjach modułu zaznaczyć NO przy "Show Title" lub nie przy pokarz tytuł :D


P.S. Patrze na twoją stronkę i przypominam Ci o prawach autorskich bo widzę że wykorzystujesz na swojej stronie zdjęcia które nie są twoją własnością (zdjęcie grupki ludzi z CB)

kokosz_mk
24-05-2011, 08:03
Jeśli mówimy o opcjach modułu mod_cblogin to tytuł jest wyłączony. O którym zdjęciu mówimy ??? Większość zdjęć jest darmowych a cześć z nich kupionych na istockphoto, więc raczej staram się tego pilnować.

PiotrWrona
24-05-2011, 10:56
Jeśli nie możesz wyłączyć tytułu to usuń kod odpowiedzialny za wyświetlenie..... choć opcja w ustawieniach modułu powinna działać ja sam nie korzystam z CB ale polecam też sprawdzić czy po prawej w opcjach nie ma opcji wyłączenia...


Zdjęcie ze strony CB z grupką ludzi......

kokosz_mk
24-05-2011, 11:42
Tytułu nie mogę usunąć, szukam aktualnie, w którym miejscu jest kod odpowiedzialny za wyświetlanie lub ewentualnie gdzieś w language tekstu Zaloguj...
Zdjęcie ze strony CB, tzn. z logowania, te z opisem Dostawcy...?? Jeśli tak, to jest legalnie kupione:)

a_m
24-05-2011, 11:47
To jest tytuł strony - klasa componentheading

kokosz_mk
24-05-2011, 23:20
To jest tytuł strony - klasa componentheading

czyli gdzie to znajdę, bo moje dotychczasowe metody zawodzą.. :)

---------- Post dodany o 23:20 ---------- Poprzedni post był o 23:09 ----------

ok, znalazłem, to jest w pliku: components/com_comprofiler/plugin/language/polish/polish.php