PDA

Zobacz pełną wersję : Jak usunąć separator artykułu?



Aer
24-05-2011, 08:43
Witam.
Zdaję sobie sprawę iż jest to forum dla administratorów a zarazem fachowców w dziedzinie tworzenia stron na podstawie aplikacji joomla. pisze tutaj bo gdzie indziej jak nie tu być może uzyskam profesjonalną odpowiedź.

Temat dla was pewnie jest banalny lecz ja nie potrafię sobie z tym poradzić. Chciałbym zaznaczyć że to co wykonuje w html, css lub w całej joomli to kropelka w morzu.

Wystartowałem z małym serwisem który jest jeszcze w budowie i napotkałem sie na problem z class="article_separator".
Przeszukałem forum, próbowałem rozwiązania o których gdzieś było napisane ale zupełnie nie daję sobie z tym rady. Wielka prośba z mojej strony... czy mógłby ktoś opisać krok po kroku jak pozbyć się tego separatora? Jest to troszkę uciążliwe dla mnie dlatego ze na każdej stronie, pod stronie i prawie w każdym miejscu pojawia się Joomla Free by xxx. Używam templatki Carrer man a joomla na której próbuje coś zrobić to wersja 1.5.22

Jeśli uważacie że ten post nie pasuje to proszę o skasowanie a zainteresowanych proszę o odpowiedź tutaj lub na wiadomość prywatną.
Dzięki i Pozdrawiam

zwiastun
24-05-2011, 10:00
Napis Joomla Free by xxx nie ma nic wspólnego z klasą article_separator. Klasa ta służy do oddzielania artykułów, w wielu szablonach nie jest w ogóle definiowana w css. Usuwanie z kodu raczej nie ma sensu. Jeśli "musisz", to znajduje się w plikach definiujących układy typu przegląd artykułów. Usunięcie - technika nadpisywania szablonem (informacje na wiki)

Aer
25-05-2011, 11:17
Dzięki za odpowiedź. Sprawa jest jednak zbyt zaawansowana jak dla mnie. Pozdrawiam i wiele sukcesów życzę.