PDA

Zobacz pełną wersję : Integracja AlphaUserPoints z Jomsocial



Edwardzik
24-05-2011, 10:45
Witam serdecznie

Mam nastepujący problem i jest to dla mnie bardzo ważne. Zainstalowałem Jomsocial a następnie Alpha User Points. I problem polega na tym, że samo Jomsocial daje punkty użytkownikom za dane działanie, np. za dodanie fotki do galerii, ale Alpha User Points już nie. Nie mam bladego pojęcia dlaczego tak się dzieje. Czegoś nie włączyłem w konfiguracji? Zsynchronizowałem użytkowników itd. ale dalej nic. Proszę o pomoc, to dla mnie ważne. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Pierzu_pL
27-05-2011, 18:36
Właśnie też mam takie samo pytanie jak kolega wie ktoś może jak to zintegrować aby punkty w jomsocial nie byly podawane na stronie tylko te z alphauserpoints ??

I przy okazji zna ktoś jakiś moduł, który mi wyświetli po zalogowaniu ile dany użytkownik ma punktów?

piotreczek100
02-11-2011, 01:55
Znalazłeś rozwiązanie? Z tego co wiem to oba komponenty zapisują punkty w innych miejscach ( tabelach baz danych) trzeba znaleźc kogoś kto napisze jakiś plugin który będzie je łączył ze sobą. Jest nas już dwóch do kupienia :)

Pierzu_pL
03-11-2011, 18:48
w konfiguracji AlphaUserPoints jest coś takiego jak wybór typu punktacji :lol: i wybierasz integracje z JomSocial :P a w JomSocial wyłączasz oryginalną punktacje z karmą i gotowe :up:

piotreczek100
06-11-2011, 17:07
Pierzu :)
Nie o to chodziło :) przynajmniej mi i założycielowi posta. Chcieliśmy połączyć punktację aby użytkownik miał zliczane punkty i za działania w Jomsocial i AUP. Także niestety Twoja pomoc sie nie przydała:( Czekamy dalej może ktoś coś podpowie.