PDA

Zobacz pełną wersję : Integracja CB z noixACL - problem



muskus
24-05-2011, 15:17
Witam wszystkich bardzo serdecznie, mam problem z zintegrowaniem CB i noixACL, już tłumacze o co chodzi, w noixACL założyłem kilka grup i chciałem żeby każdy użytkownik rejestrował się przez CB. Dodatkowo niektórzy użytkownicy będą mieli przypisane kilka grup ze względu na dostęp do forum, lecz jeśli przykładowo zaznaczę w noixACL ze dany użytkownik należy do dwóch grup użytkowników a potem edytuje jego profil przez CB ustawienia z noixACL nie obowiązują czyli defacto nie jest on przypisany to dwóch grup użytkowników, lecz tylko do jednej z nich.

Z góry dziękuje za wasze sugestie i odpowiedzi :)

mjmartino
24-05-2011, 19:41
Albo usuniesz możliwość edycji profilu.
Albo zajmiesz się przepisaniem CB tak aby zamiast joomlowego acla korzystał z noixACL ;)

muskus
24-05-2011, 19:44
co jest lepsze to CB w poprzedniej wersji tak działał i nie było z tym problemów. a teraz nie wiem co mam zrobić. prawde mowiac to nie umiem nawet tego zrobic.

mjmartino
24-05-2011, 21:12
Jeśli nowa wersja niema jakieś specjalnej funkcji na której Ci bardzo zależy to wróć do poprzedniej oczywiście najpierw testowo .. aby sprawdzić czy wszystko działa po downgrade...
A może na forum noixACL był poruszany już ten temat i ktoś podał gotowe rozwiązanie szukałeś tam ?

muskus
24-05-2011, 23:03
Prawdę mówiąc nie szukałem :) sprobuje wrocic do poprzedniej wersji, tylko czy to poprzednia CB czy poprzednia noixACL.

Dziekuje za sugestię, jeśli znajdę jakieś rozwiązanie zamieszczę to tutaj.

Pozdrawiam