PDA

Zobacz pełną wersję : forum kunena przestało działać błąd:database/mysql.php on line 462



ketty
24-05-2011, 17:06
Witam,
jak w temacie przestało mi działac forum kunena z niewiadomych przyczyn.. wyskakuje błąd:
Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 64 bytes) in /home/users/ketty/public_html/telatyn.info/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 462
Nic nie zmieniałam, nie wgrywałam żadnych modułów, cała witryna funkcjonuje normalnie, oprócz forum, które napewno nie ma żadnego przeciążenia, odwiedzane było rzadko,ale było odwiedzane.. Moj dostawca hostingowy powiedział że nie może mi pomoc, niech sie skontaktuję z tworcą joomli, bardzo inteligentna i pomocna odpowiedź...:zagubiony: może ktoś z Was może mi pomóc , ewentualnie mogę zapłacić za rozwiązanie tego problemu.
Próbowałam wgrać nowszą wersję kuneny ale też mi sie nie udało wyskakuje 100 tys błedów. Proszę o pomoc...

palyga007
24-05-2011, 20:02
Musiałby się ktoś inny jeszcze wypowiedzieć (ponieważ mogę się mylić), ale

33554432 = 32MB

Chyba troszkę mało..

ketty
06-06-2011, 20:29
wyjasnie , poniewaz blad rozwiazalam sama, w moim przypadku ,nie mialo to nic wspolnego z pamiecia na serwerze gdzie wystapil blad mialm 64m, myslalam ze wina lezy w hostingu przenioslam witryne na inny serwer ,tam pamiec byla 128m, byc moze w niektorych przypadkach zdaje egzamin zmiana w konfiguracji PHP.ini ale napewno nie wszedzie. Walczylam z tym bledem ponad 2 tygodnie, walczyli z tym bledem tworcy kuneny, (poniewaz blad mialam tylko w Kunena) walczyli tez z tym bledem opiekunowie mojego nowego hostingu... nikt nic nie zdzialal, postanowilam powalczyc znowu sma i jak zwykle metoda prob i bledow ,udalo sie,!!! blad byl w jednym z dodatkow do kuneny, wylaczylam je i wszystko dziala bez problemu, a wiec jesli pojawi sie komunikat:Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted .. to bez paniki , nie musi chodzic zaraz o pamiec ,nie szukajcie w ustawieniach php.ini, nie walczcie z uslugodawca hostingowym, wylaczcie pare pluginow i moze zadziala... u mnie zadzialalo a winowajca byl dodatek content-kunena Discuss,
pozdr.

user
12-10-2012, 19:00
Witam, U mnie pomogło całkowite wyłączenie modułu mod_frontforus ale będę musiał zaktualizować i Kunene i Joomlę.

Pitek
05-05-2015, 20:57
dzisiaj u mnie wyskoczyła podobna informacja i wyłączyłem moduł mod_statsu i śmiga. Potwierdzam że trzeba szukać pluginów , modułów.