PDA

Zobacz pełną wersję : JCE



Jin1
25-05-2011, 19:22
Mam kłopot z JCE , zainstalowałem ale nie pokazuje mi tych pluginsów , co powinienem jeszcze zrobić ?
dodatkowo wyskoczył mi problem z Joomlą tzn, za każdym razem jeśli się loguje , loguje się jako chyba nowy użytkownik tzn , teraz jestem zalogowany jako 5 osoba na localhoście , pomocy a nie moge się wylogować oraz nie moge zapisać zmian ani nowego artykułu/ bawiłem się w ustawieniach toolbars po prostu nie mam już tych ikonek, zapisz zastosuj , bardzo prosze o pomoc pilnie, chyba przez pomyłke wyłączyłem główny pasek narzędzi

PeFik
25-05-2011, 20:42
Ojoj tyle problem jak na jeden raz, nieźle.

Mam kłopot z JCE , zainstalowałem ale nie pokazuje mi tych pluginsów tzn. ? jeśli rozumiem dobrze twoją wersję j.polskiego, to chyba nie ustawiłeś sobie domyślnie tego edytora w swoim profilu użytkownika.

Drugi problem, to niestety brak znajomości podstaw, może idź do księgarni i kup książkę lub kurs DVD, albo idź na normalny kurs. :P

2) Za każdym razem logujesz się jako ten sam użytkownik, bez zakładania nowego konta nie ma możliwości zalogowania się jako "zupełnie nowy user" czyż nie. Zawsze mozesz spróbować wejść na localhost z innej przeglądarki.

Jin1
25-05-2011, 20:48
już sobie ze wszystkim poradziłem, dopiero zaczynam z joomlą, poprosiłem o pomoc a ty mi bardzo pomogłeś przemądrzaniem się
poniosła mnie fantazja ale wszystko naprawiłem,

PeFik
25-05-2011, 21:06
źle debiutujesz swoim pytaniem i odpowiedzią - tyle ci powiem !