PDA

Zobacz pełną wersję : RokSlideshow + internet explorer 9



wicher111
26-05-2011, 17:43
Witam,
znalazłem idealny moduł na moją stronę - RokSlideshow - dokładnie o takie efekty mi chodziło. Problem polega na tym, że moduł nie działa w Internet Explorer9, pomimo że twórca modułu pisze, że jest kompatybilny z tą przeglądarką, i słusznie ponieważ na jego stronie działa z IE9 http://demo.rockettheme.com/extensions/?extension=rokslideshow. Czy ma ktoś jakiś pomysł lub zna podobny moduł z takimi efektami, który pracuje pod IE9, głównie chodzi mi po efekt ken burn + ewentualnie wyskakujący tekst przy zmianie obrazka?
Okazuje się, że wiele osób ma ten problem....
Pozdrawiam!

---------- Post dodany 26-05-2011 o 15:43 ---------- Poprzedni post był 25-05-2011 o 18:43 ----------

Witam,
...może zaoszczędzę komuś czasu, otóż od paru ładnych dni szukałem rozwiązania na powyższy problem, a moje poszukiwania zostały nagrodzone! Problem z poprawną pracą RokSlideshow w IE 9 rozwiązuje się w bardzo banalny sposób, należy pobrać najnowszą wersję programu, następnie w "parametrach modułu" wyłączyć "Dynamic Image Resizing" wtedy nasz slide-show działa bez problemu. Pozdrawiam, temat zamykam.