PDA

Zobacz pełną wersję : Rozbudowane konto użytkownika - Joomla.



Aegis
26-05-2011, 14:17
Witam serdecznie, to mój pierwszy Post na forum, także chciałbym się przywitać:

Dzień Dobry ! :spoko:

A teraz interes :) :

Zostałem poproszony o wykonanie portalu opartego na joomla, z rozbudowanym profilem użytkowników. Podstawy joomli znam, może i nawet te bardziej zaawansowane, natomiast chciałbym skorzystać z Waszej wiedzy z zakresu modułów.

1.Chodzi o to by, użytkownik po rejestracji mógł prowadzić pamiętnik, dostępny tylko dla siebie i dla administratora.
2. By mógł konwersować z innymi użytkownikami przez wiadomości prywatne.
3. By miał dostęp (tylko on i admin) do wykresu i statysytk swojego postępu np na siłowni (podaje wymiary, które są zapisywane z datą itp. => po wprowadzeniu powstaje konkretny wykres)
4. Kalendarz treningów z terminami wpisywanymi przez indywidualnego trenera (dostępny tylko dla niego).

Nie wiem na ile to opisałem przejrzyście, natomiast chętnie odpowiem na wszelkie niedomówienia. Biorę pod uwagę również płatne moduły, bądź nawet zlecę napisanie takiego modułu - proszę wtedy o wycenę.

Bardzo serdecznie pozdrawiam,

Tomek

PeFik
26-05-2011, 18:45
1) ? ew. JomSocial i grupa tematyczna o wysokim poziomie prywatności
2) JomSocial - ma prywatne wiadomości
3) ??
4) myślę że jakoś da sie to zrobić z istniejącym kalendarzem + jomsocial

Aegis
26-05-2011, 21:12
1 - Czy owa grupa, mogłaby się tworzyć automatycznie przy rejestracji i być wyświetlana gdzieś w module, widocznym tylko dla tego użytkownika ?
2 - ok, to już coś wiem.
3 - już wyjaśniam: Chodzi o to, że użytkownik podaje np raz w miesiącu, pomiar swojego bicepsa itp, i komponent wyświetla wykres przedstawiający progress.
4 - też jakia optymistyczna perspektywa.

Czy, ktoś ma jeszcze jakieś pomysły ? Za konkretną pomoc przy wykonaniu, z chęcią zapłacę.

Pozdrawiam
Tomek