PDA

Zobacz pełną wersję : ZOO - Kategorie, Liczenie Itemów, Search



Olo PKCJ
26-05-2011, 14:36
Witam wszystkich,
Mam problem z komponentem ZOO firmy YooTheme. Dokładnie chodzi o trzy sprawy:
1. KATEGORIE:
W każdym Layoucie Submission (dla każdego Itemu) czy chce czy nie chce wyświetalją mi sie Kategorie wprowadzone do ZOO. Dotyczą one tylko i wyłącznie 1 Itemu i nie potrzebuję ich w pozostałych. Mogę wyłączyć całą część Admin w kodzie jednak wtedy nie mam ich w kazdym Itemie.
Element ten nie jest też dodany w żaden sposób jako pole w Layoucie Submission, a mimo to na stronie w formularzu się renderuje.

Macie pomysł jak to usunąć?

2. LICZENIE I BLOKOWANIE ITEMÓW:
Chciałbym by każdy użytkownik mógł dodać tylko i wyłącznie określoną ilość Itemów danego typu. Np. 1 Company i 10 Employees. Jak liczyć Itemy dla danego użytkownika i jak zablokować możliwość dodania kolejnego ponad wyznaczoną ilość. Ilość mam podaną w formulrzu rejestracyjnym i zapisaną w DB.

Może na to też macie jakiś pomysł?

3. WYSZUKIWARKA:
Struktura Itemów wygląda następująco: Company ma powiązane Employees. Chciałbym by wyszukiwarka przechodziła przez wszytskie pola Company i Employees i szukała podajej frazy, jednak w wynikach wyzukiwania wyświetlała tylko i wyłącznie element Company. Jeżeli znajdzie szukaną frazę kilkakrotnie w wielu elementach Employees chciałbym by wyswietlany był tylko jeden Item Company w wynikach wyszukiwania.

Jakieś pomysły?
Dzięki pozdrawiam

Olo PKCJ
31-05-2011, 13:07
Cześć,
O ile uporałem się z 1,5 probelmu:-) Usunąłem cześć administracyjną w formularzach Submission i dodałem liczenia itemów i blokadę wpisów to nie mogę poradzić sobie z pozostałymi sprawami, czyli:
1. KATEGORIE: jak ich nie wyświetlać w niektórych formularzach Submission?
2. SEARCH: Jak dostosować widok search results i jak zablokować wyszukiwanie Itemów danego typu.

Jeżeli macie jakieś pomysły, dajcie znać proszę.
Dzięki
Olo PKCJ