PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla na rowery



PeFik
27-05-2011, 10:59
Ostatnio chyba wszyscy zauważyli, że za oknem zrobiło się bardzo ładnie i gdyby nie dzisiejszy deszczyk ...
Rowerzystów na ulicy przybywa z każdym miesiącem, wiadomo stanie w korku do przyjemności nie należy, tak samo jak półgodzinne oczekiwania na autobus.
Sam mam koszulkę Joomlową, ale bawełnianą i jako taka na rower średnio pasuje. Myślałem, aby sprawić sobie z logo joomla rowerową (oddychającą i z przedłużanymi plecami), ale są dwa małe ale:
1) żeby się opłacało je zrobić trzeba ich zamówić min. ~10
2) kwestia licencji na logotypu joomla


p.s.
Zupełnie przy okazji, jeśli ktoś lubi czarny kolor, czaszki polecam moją aukcje : http://allegro.pl/koszulka-rowerowa-rock-racing-uk-flag-i1635257882.html :up:

palyga007
27-05-2011, 11:06
koszulka dość... interesująca :P

pomysł fajny, żebym ja tylko jeszcze potrafił swój leniwy tyłek z fotela od kompa na rower przesadzić... (Ach ta moja słaba silna wola..).

PeFik
27-05-2011, 11:18
@palyga007 - 21 maja byłem w Wieluniu na maratonie MTB, i nawet przy bufecie (banany/pomarańcze) na starcie cię nie było, zatem chyba czas jednak odejść od kompa na kilka chwil , hihi.

Najlepiej było by zamówić rozm. M, który jest dosyć popularny. Aby zarejestrować grupę (TEAM) trzeba o ile dobrze pamiętam 4-5 rowerzystów. Potem jeszcze jakiś sponsor (chyba bym znalazł) i ... do przodu, tzn. aby do mety.
Pomyślę nad akcją na moim blogu przed weekend, tutaj puściłem tylko wstępny zamysł.

palyga007
27-05-2011, 11:26
No to d*** jesteś a nie kolega, że nie powiedziałeś że będziesz:P

Wiesz na treningi do Wro miałbym chyba trochę daleko...
Ale mój sąsiad jest zwycięzcą tegorocznego wyścigu w Wieluniu, także wiesz... mam z kim trenować :)

PeFik
27-05-2011, 19:46
O szczegółach będę informował na łamach blogu m.in. http://blog.elimu.pl/6794-joomla-joomlomaniacy-na-rowery/

a_m
27-05-2011, 20:52
hej, Pefik; do teamu nie wstąpię, ale możesz brać mnie pod uwagę w tym zamówieniu

Bazyl
27-05-2011, 23:14
Hej,

To ja bym wziął trzy sztuki w rozmiarze M i jakoś zszył...

PeFik
28-05-2011, 08:31
dzięki, będę pamiętał o osobach mających sporą masę mięśniową ;) także z jedno XL się znajdzie.