PDA

Zobacz pełną wersję : Jak to możliwe? Obrazek nie wyświetla się.



ewqa
27-05-2011, 15:52
Czasem wydaje mi się, że specjalnie mi się nic nie udaje i mam pecha... Otóż mam na stronie taki moduł eny tab slider. NO i na zapleczu jak chcę wstawić artykuł to zawsze wczytuję sobie da obrazki do artykułu - jako Thumbnail - ten mały obrazek i grafika - ten większy. No i dziś zrobiłam tak samo - jako Thumbnail wczytałam oryginalny obrazek (mp900422534.jpg) a jako grafika przerobiony z napisem na obrazku (niebieska studentka.jpg). No i jak otwieram stronę to wcale nie ma tego obrazka z rózowym napisem. Chodzi o ten pierwszy artykuł - Zdradzamy tajemnce jak wybrać studia idealne dla siebie.
No i nie wiem o co chodzi bo wszystko wpisałam dobrze a obrazek nie pojawił się. Aż mi się płakać chce bo to jest niesprawiedliwe.
Moja strona (http://www.psychoszminka.pl)

Gall Anonim
27-05-2011, 18:57
Po pierwsze - u mnie wszystko śmiga - więc może wyczyść casch strony i przeglądarki
Po drugie - zmień sobie fotkę do miniaturki bo jest nieadekwatnie wielka do potrzeb i muli stronę (zresztą pozostałe również).
Po trzecie nazwy plików graficznych nadawaj nierozłączne czyli zamiast niebieska studentka.jpg powinno być niebieska_studentka.jpg - w innym przypadku soft wariuje.
Pzdr

Robster
27-05-2011, 21:19
Umnie też jest ok. @ewqa uważasz, że niewiedza jest niesprawiedliwa? Ja myślę, że to jedyna sprawiedliwość na tym świecie :)