PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacją Jomsocial 2.2



heineken
28-05-2011, 03:21
Przejrzałem forum ale nie znalazłem podobnego problemu więc zakładam nowy wątek i proszę o pomoc.

Co może być problemem tak źle zainstalowanego komponentu jak na załączonym zdjęciu.
Próbowałem zainstalować ten komponent na innym (darmowym) serwerze i wszystko zainstalowało się pięknie.

Moja strona jest na nazwa.pl

Wygląda jakby nie pobierał danych z pliku en-GB.com_community.ini ale wszystkie pliki w folderze languages oraz administrator/languages są na swoim miejscu.

Strona frontowa jest tak samo zbugowana jak zaplecze.

Jakieś sugestie?

PeFik
28-05-2011, 08:34
To proste, jeśli nie masz spolszczenia (http://blog.elimu.pl/3851-jomsocial-18-spolszczenie/), bo zakładam że tak jest. Wtedy musisz zmienić nazwy oryginalnych plików językowych z en-GB na pl-PL i wrzucić do folderu polskiego.
Jeśli to nie pomoże to napisz na priv - zaradzimy. W końcu kto jak kto ale na JomSocial się znam od ponad 2 lat. Używasz wersji 2.2.2 ?


p.s. Może tryb zgodności psioczy, wyłącz i sprawdź ponownie.

heineken
28-05-2011, 15:11
Dzięki za sugestię ale problem już rozwiązałem.
Spolszczenie mam ściągnięte z Twojej strony.
Na darmowym serwerze zainstalowało się dobrze bo instalacja była na "czysto" a ja miałem wcześniej wersję 1.6 i nie nadpisało poprawnie plików konfiguracyjnych " *.ini " . Poprawne nadpisanie rozwiązało problem.
Wszystko pięknie śmiga.

Temat do zamknięcia.