PDA

Zobacz pełną wersję : DOCman - jak duplikować całe karegorie?



Wooze
28-05-2011, 13:45
Witam, stworzyłem kategorie "roślinki" a w niej pełno pobocznych podpunktów i kategorii. Teraz muszę zrobić kolejną o innej nazwie ale z identyczną zawartością. Czy jest możliwość zdublowania tej kategorii której stworzyłem, tak aby nie musiał powtarzać całego etapu tworzenia krok po kroku?

Gall Anonim
28-05-2011, 15:16
@Wooze - bez urazy - to co napiszę odbiega od tematu - natomiast ciekaw jestem czy chwaląc się przed ludźmi jaką to wspaniałą witrynę Zbudowałeś wspomnisz o tych którzy Cię prowadzili za rączkę, a Ty praktycznie pozostałeś tylko twórcą pomysłu (o ile był Twój) i wklepywaczem treści ponieważ praktycznie zbudują ją Ci którzy jak widzę non stop na forum udzielają Ci porad - odrobina wysiłku kolego zanim polecisz z problemem na forum.
Pzdr

Wooze
28-05-2011, 15:56
Po pierwsze nigdzie nigdy się nie chwalę. Po drugie ten ja "wklepywacz treści" wklepie cały content, który zajmie mi 95% czasu i pracy nad całym projektem. A kwestia od strony technicznej jest czymś co muszę zbudować. Dlatego zależy mi bardzo abym dopiął wszystko na ostatni guzik jak najszybciej i zaczął tworzyć treść. Wybierając joomle muszę brać jakieś porady, kiedy sobie sam nie radzę.

Gall Anonim
28-05-2011, 16:09
Faktycznie wklepywanie treści z palca zajmie Ci 95% czasu - ewentualnie naucz się wklejać :lol:
Co do pozostałych 5% które Ci to zajmie to pisanie postów na forum zamiast zerknąć tutaj (http://support.joomlatools.eu/).
Pzdr