PDA

Zobacz pełną wersję : własny serwis z kilkoma modyfikacjami



bobi13
29-05-2011, 14:33
Witam
mam pytanko nigdy nie miałem styczności z joomlą wiec dlatego pytam. Chcę zrobić własną stronę firmy wraz z narzędziem do jej zarządzania to znaczy mam firmę zajmująca się naprawą sprzętu elektronicznego. Mam program którym to zarządzam ale chciałbym mieć wersję mobilną to znaczy jak idę coś naprawiać do klienta to na miejscu mógłbym mu wystawić rachunek i np. wydrukować na jego sprzęcie lub wysłać mu to na majela. Spotkał ktoś się może z jakimś dodatkiem do jommli czy muszę sam od podstaw pisać?? Jezli pisać to jak to ugryźć to znaczy ma zostać cała jomla ze wszystkim nie modyfikowana + do tego ten mój nazwijmy to "serwis". Menu administratora jest bardzo fajnie zrobione można by go przebudować ale jak go później pod piąć pod jomlę czy może coś innego polecacie??

PiotrWrona
29-05-2011, 15:48
Wersja mobilna to wersja pod telefon komórkowy.... za bardzo z twojej wypowiedzi nie można wywnioskować czego potrzebujesz.....

Jeśli szukasz dodatku do prowadzenia serwisu komputerowego to szukaj na jed
jeśli chcesz wersje mobilną strony mobilejoomla.com
a jeśli chcesz coś do przeniesienia serwisu na płytę lub pena polecam JAMP lub mov amp

bobi13
29-05-2011, 16:53
szukam jakiś dodatek do joomli do prowadzenia serwisu komputerowego, lub jak nie ma czegoś takiego to penie będę musiał coś sam napisać tylko jak to zrobić jako mod czy komponent??