PDA

Zobacz pełną wersję : problem po instalacji



pabllo86
29-05-2011, 22:15
witam
mam taki problem, mianowicie zainstalowalem sobie joomle, doszlem do ostaniego kroku czyli instalacja zostala zakonczona pomyslnie- usun pliki instalacyjne, wiec usunolem folder instalation
przy wersji 1,5 oraz 1,6 po instalacji nei podaje mi nic do index.php, i jak wchodze na moja strone : www.praca-z-domu.com.pl wyskakuje mi wypis plikow jakie znajduja sie na stronie, wogoel nei wyswietla strony joomli, jak dokaldalem artykuly to tez nic nie wychodzilo, mam serwer w webd.pl oraz hosting
nie wiecie czemu tka sie dzieje niezaleznie od wersji oprogramowania.
pozdrawiam

Robster
29-05-2011, 22:52
Nie wiem co robiłeś ale brakuje ci sporo plików na serwerze. Przy okazji pokasowałeś też pliki z folderu administrator i trochę z głównego.

Btw. następnym razem przeczytaj swój post zanim go umieścisz na forum, bo literówki są karygodne, wstyd by Ci było coś takiego wysyłać.

pabllo86
29-05-2011, 22:58
wlasnie usuwam pliki z wersji 1,6 bo niestety jest mi troche obca, i bede wgrywal wersje 1,5 zawsze dawalem wczytaj dane przykladowe, a wycztyalem w jakis postach zeby tego nie dawac, wiec zobacze to nawersji 1,5 bo jest mi ona znana, zajmie mi to okolo godzini ze wzgledu na slabe zlacze