PDA

Zobacz pełną wersję : Ekran logowania zmienia sie wedle standardowego szablonu



bulletstein
30-05-2011, 08:29
Mam ustawione wyswietlenie artykulow na startowej i podpis pod nimi "zaloguj sie aby przeczytac" czy cos w tym stylu.
Po kliknieciu wchodze na stronke logowania, niestety bedaca w standardzie starego szablonu(czyt. standardowego). Szablon który jest sciagniety i nadpisany zmienia sie na moment w chwili gdy pojawia sie ekran logowania (w standardowym wygladzie standardowego szablonu). Szablon ktory sciagnąłem podpisany jest pod wszystkie pozycje menu, logowanie tez. Jak to zmienić?

pyziak
30-05-2011, 22:50
a link do strony jest poufny ?

bulletstein
31-05-2011, 10:32
Strona jest na localhost. Wyglada to tak, jakby w jednym miejscu na niej byl przypisany stary szablon(w miejscu logowania, gdy klikne na "zaloguj sie aby zobaczyc"), natomiast w kazdym innym dziale strony, na każdej podstronie jest wszystko ok.

---------- Post dodany o 10:32 ---------- Poprzedni post był o 08:21 ----------

Przy kliknięciu pod artykułem "zaloguj się, aby zobaczyć" wyświetlała się podstrona logowania której szablon różnił się od użytego dla całej witryny. Pojawiała się podstrona logowania w szablonie rhuk_milkyway. By rozwiązać ten problem skopiować należało wszystkie pliki z folderu naszego wgranego szablonu i nadpisać nimi pliki rhuk_milkyway.
Mam nadzieje, że kiedyś ktoś skorzysta z tego tematu.
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
Temat zamknięty.

a_m
31-05-2011, 10:59
zapytam przez ciekawość: sprawdzałeś w ustawieniach rhuk_milkyway czy rzeczywiście jest przypisany do tej, czy jeszcze innej pozycji menu?