PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z dodawaniem szablonów, kategorii artykułów - pilne!



owl
30-05-2011, 11:20
Witam,

Po usunięciu części modułów i dodatków pojawił się problem z dodawaniem wyżej wymienionych. Po kliknięciu "utwórz" otwiera się biała strona i nic nic więcej się nie dzieje. Zaznaczam, że moduły i dodatki zostały usunięte, nie wyłączone. Posiadam wersję Joomli 1.5.18 na serwerze. Będę wdzięczny za wszelką pomoc przy wskazaniu co jest odpowiedzialne za ten problem oraz jak go rozwiązać.


,pozdrawiam.

neo_fox
30-05-2011, 13:12
Witam,
Po usunięciu części modułów i dodatków pojawił się problem z dodawaniem wyżej wymienionych. Po kliknięciu "utwórz" otwiera się biała strona i nic nic więcej się nie dzieje. Zaznaczam, że moduły i dodatki zostały usunięte, nie wyłączone.


Niestety moja kryształowa kula jest w naprawie także nie mam zielonego pojęcia w czym problem



Posiadam wersję Joomli 1.5.18 na serwerze.


No to najwyższy czas na aktualizację.

Nota bene: wątki z "pilne" w tytule są z reguły ignorowane.

owl
30-05-2011, 14:03
Problem rozwiązany - przeinstalowałem i uaktualniłem. A słowa "pilne" faktycznie nie przemyślałem.

---------- Post dodany o 12:03 ---------- Poprzedni post był o 11:43 ----------

Problem nierozwiązany! Przez chwilę działało a po wyłączeniu kilku niepotrzebnych mi modułów znowu dzieje się to samo. Wersja 1.5.22 - jakieś pomysły?

tomaszek83
30-05-2011, 14:20
1.5.22 to nie jest aktualna wersja. 1.5.23 proponuję.