PDA

Zobacz pełną wersję : Tragedia - skasowałam pliki mojej strony



ewqa
30-05-2011, 16:30
Spotkała mnie dziś wielka tragedia. Otóż chciałam sunąć pliki z domeny z innej domeny i przez przypadek usunęłam część plików z ojej kochanej strony (http://www.psychoszminka.pl) Wiązałam z nią duże nadzieje i codziennie nad nią pracowałam. Wcześniej zrobiłam sobie kopie ale jak robiłam kobie to na końcu pojawiał się komunikat - jakiś błąd i nie wiem czy się skopiowało do końca. Jak usunęłam ten pliki to z powrotem próbowałam wgrać i teraz jest tak (http://www.psychoszminka.pl)Wcześniej moja strona była taka śliczna i miała moduł wyświetlający zdjęcia, zdjęcia i inne rzeczy...

Przedstawiam pliki, które mam wgrane do public html mojej domeny. Może czegoś t brakuje?

administrator
cache
cgi-bin
components
grochola
images
includes
Joomla
Joomla_1.5.7_to_1.5.20-Stable-Patch_Package(3).tar
language
libraries
logs
media
modules
plugins
templates
tmp
xmlrpc
.htaccess
CHANGELOG.php
configuration.php
configuration.php-dist
COPYRIGHT.php
CREDITS.php
index.php
index2.php
INSTALL.php
LICENSE.php
LICENSES.php
robots.txt

Może ktoś mi pomoże ale coś czuję, że nic się nie da zrobić. Nie wiem jak dalej będę z tym żyć... JUż teraz zupełnie się załamałam.

Robster
30-05-2011, 16:46
@ewqa ja widzę, że ty w ogóle pechowa dziewczyna jesteś. Taka kobieca niezaradność jest dość słodka i pociągająca, ale to tylko do pewnego stopnia, więc się weź w garść ;)
Nie ma tragedii, napisz do admina hostingu prośbę backup strony, najczęściej jest robiony codziennie, więc dużo nie stracisz, a na przyszłość uważaj.

-------
Jeszcze zapytam o coś dla pewności. Tych brakujących plików nie dogrywałaś czasem z localhosta, w tym pliku konfiguracyjnego?

ewqa
30-05-2011, 17:57
Dziękuję, przywrócili mi pliki :) tylko że sprzed dwóch tygodni, bo co dwa tygodnie robią kopię. Cieszę się ale przed te dwa tygodnie dużo się zmieniło na mojej stronie. Głównie taki chłopak mi zainstalował (w zamian za kilka tekstów) taki moduł wyświetlający artykuły. To znaczy on jest na zapleczu ale wyświetla się na dole, pozycja - user 1 i on coś dodał w html że to user 1 wyświetlało się nad artykułami. Nie wiecie jak to przywrócić?

Robster
30-05-2011, 18:17
Zastanawiałem się co będzie po tym "w zamian za...", ale bez niespodzianek. Coś, kiedyś, ktoś, ale co? No właśnie; link do strony i informacja gdzie jest to coś co trzeba przestawić.

------
Tffuuu sorry link jest, zaraz lookne :D

------
Chodziło Ci chyba o pozycje user2 i slider z newsami. Wyślij mi plik index.php przestawię Ci to.

Kurcze,ale Ty się @Robster uczynny zrobiłeś ;p
palyga007

ewqa
30-05-2011, 22:41
Chciałam jeszcze na mojej stronie (http://www.psychoszminka.pl) zrobić sobie odstęp między artykułami a tym modułem wyswietlającym artykuły i dodałam w html <br /><br />

<br/><br/>

<div id="f_area">
<?php if($this->countModules('user1')) : ?>
<jdoc:include type="modules" name="user1" style="xhtml" />
<?php endif; ?>
<br clear="all" />

ale nie wiem czy dobrze, bo się nie zrobił odstęp. Chyba już zapomniałam gdzie to miało być...

palyga007
30-05-2011, 23:33
@ewqa
Regulamin pkt A.3

Nie zamierzam się powtarzać.

ewqa
31-05-2011, 10:14
Ja chyba już wszędzie próbowałam wpisać ten znak <br/> ale nie robi się odstęp. Wcześniej dodawałam sobie gdzie chciałam i zawsze mi się robił.

Robster
31-05-2011, 10:32
@palyga007 ja zawsze uczynny jestem, tylko tego nie widać. A @ewqa zrobiło mi się żal, tyle tematów tutaj założyła i każdy z coraz gorszymi wiadomościami. Tylko śmierci ukochanego kotka brakowało :/
A całkiem na marginesie dodam, że sesja się zaczyna i może ta karma do mnie wróci ^^

@ewqa ignorujesz @palyga007, a to zły pomysł. Nie wstawiaj nic do kodu bo to prowizorka i wiocha, od tego masz CSS. Znajdź w stylach klase div#feature_list i dopisz:

padding-bottom:30px;

EDIT:
Po zwróceniu uwagi przez @a_m muszę się poprawić:

#intertext1 .moduletable{margin:0 0 50px 0;

neo_fox
31-05-2011, 10:32
Do tego celu służy CSS a nie grzebanie w kodzie.

ewqa
31-05-2011, 11:13
#intertext1 .moduletable - tego też nie mam

Robster
31-05-2011, 11:24
To dopisz.

ewqa
31-05-2011, 11:37
W css? Próbowałam dopisać i nic

palyga007
31-05-2011, 11:40
@ewqa czy ja jakoś po chińsku piszę?

Proszę zakończyć tą dyskusję, która nie ma nic wspólnego z tematem wątku.
Załóż nowy temat, albo w twoim przypadku lepszy będzie Firebug i jakiś kurs css

ewqa
31-05-2011, 11:43
Ja byłam na kursie css

---------- Post dodany o 09:43 ---------- Poprzedni post był o 09:42 ----------

JUż od kilku godzin próbuję zrobić ten odstęp

palyga007
31-05-2011, 11:51
Ech..
Dobrze, że poniedziałek był wczoraj, także skończy się tylko na zamknięciu tematu...