PDA

Zobacz pełną wersję : Warning: opendir.....[function.opendir]: failed to open dir: Permission denied in



Pyc
05-11-2006, 22:23
Warning: opendir(/home/aa25164/domains/greenisland.ie/public_html/images/zoom/SMFDZL/thumbs) [function.opendir (http://www.greenisland.ie/administrator/function.opendir)]: failed to open dir: Permission denied in /home/aa25164/domains/greenisland.ie/public_html/administrator/components/com_media/admin.media.php on line 220


I jeszce z 20 linijek podobnych do tej.Pojawia się gdy chcę wejść do biblioteki mediów. Próbowałem wymienić plik admin.media.php z backupu ale dalej to samo.

Posba o pomoc jeżeli ktoś wie o co chodzi.

stone
05-11-2006, 23:16
Komunikat wskazuje ze nie masz praw dostepu do tego katalogu. Zmien na 777 i zobacz czy pomoze

Pyc
05-11-2006, 23:19
mam ustawione 777 i nic jakies dziwne rzeczy się dzięją może to wina serwera.

Wszysko było dobrze dopuki nie usunąłem paru niepotrzetrzebnych komponentó i botów.
Nie wiem co jest grane naprawde

stone
05-11-2006, 23:22
a masz wogole ten katalog na serwerze?

Pyc
05-11-2006, 23:30
wiesz nie zawaracał bym tobie głowy jak by to było takie proste.
ja widzę wszysko ok.

i takich komend mam parę nie tylko do tego pliku czy katalogu
w niektórych wogóle nie mogę zmienić praw dostępu nawet w panelu na serwerze.ale akurat do tego napewno jest 777

OK spoko juz wiem to problem z serwerem.
Joomla OK.
Ostatnio AZ coś się pier*****li.


Dzięki za pomoc i sorry za zaśmiecanie ale nie byłem pewien.

Pozdrawiam,

stone
06-11-2006, 00:19
Spoko, a jak pobedziesz troche na forum zobaczysz ze czesto banalne popowiedzi są trafione, dlatego od nich się zaczyna:)
Pozdrawiam

grzenio
07-11-2006, 13:08
to moze byc safe_mode on ale jak predzej sadze to moze byc zablokowana funkcja openbasedir .. poszukaj w kodzie co ta sciezke i ew dodaj pelna sciezke do sajtu i konkretnego katalogu - powinna pomoc - tez tak niestety mailem