PDA

Zobacz pełną wersję : problem z edytorami



szyja
31-05-2011, 05:35
Witam. Postawiona joomla 1.5 i edytor tiny. Wydawałoby się, że jest wszystko w porządku. Otwieram artykuł do edycji. Zmieniam treść i formatowanie, wstawiam fotę. W oknie podglądu wszystko jest ok. Daję zapisz i ... nie ma nic z nowej edycji. Podobnie jest w innym edytorze JCE Editor. Ponowne otwarcie pliku do edycji - daje go w czystej (niesformatowanej) postaci. Czy koledzy pomogą coś z tym zrobić?

szyja
02-06-2011, 19:55
Próby rozwiązania tego problemu spełzły na niczym. Skończyło się ponownym zainstalowaniem joomli. Dzisiaj natknąłem się na wypowiedzi, że problem ten miało również kilka osób. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale wypowiadający się byli przekonani, że "bruździ" tu wklejanie sformatowanego tekstu z innych edytorów i poczty mailowej. Szczególnie nie polecano tekstów z Worda - następców W97.
Pozdrawiam

Gall Anonim
02-06-2011, 20:09
Ok, tylko czegoś nie rozumiem, czy masz problem ze stworzeniem nowego, czy też masz problem z tylko z edycją istniejącego (całkowicie nie akceptuje zmian).

szyja
02-06-2011, 20:45
Miałem problem bo teraz po postawieniu jooli od nowa - problema niet. A były dwa problemy tak jak wspomniałeś. Zarówno przy ponownej edycji starych artykułów jak i pisanych od nowa. Gdzieś gdzie to znalazłem, userzy przestrzegali przed pochopnym wklejaniem sformatowanego uprzednio tekstu w innych edytorach. Być może to nie to ale przytoczyłem tu znalezione opinie innych którzy mieli podobny problem.