PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuje jakiegoś pomysłu aby strone otwierało troszkę niżej



PL04
31-05-2011, 09:05
Witam, robię ten portal iskrakielce.pl i mam pytanie, jak widać obecnie po wejsci na stronie pokazany jest w naszej przegladarce cały header oraz slider i te drobnostki(mecze, kalendarz) natomiast aby zobaczyc artykuł trzeba myszką zjechać niżej, a wiec teraz moje pytanie jak zrobić aby po wejsciu na stronę i kliknieciu w obojętnie jaka zakładkę przeniosło nas troszkę nizej do tego artykułu ? bo teraz jest tak ze wchodzimy na strone klikamy w jakaś zakładkę ale nie widzimy ze zmienia sie artykuł. Czekam na pomoc

PiotrWrona
31-05-2011, 09:15
Za bardzo nie rozumiem o co ci chodzi.... chcesz by po kliknięciu na odnośnik w zakładkach przenosiło cię do artykułu niżej a później dopiero do odnośnika z zakładki ?

PL04
31-05-2011, 09:47
Nie nie, po prostu chce aby po kliknieciu obojętnie w jaka zakładkę otworzył mi sie ten artykuł i stronka zjechała troszke nizej aby bylo widac ten artykuł cos sie otworzył, kurcze chwilowo temat wstrzymuję bo na demko teraz nie widac tego błędu, ale jesli ktos zrozumie bez demo to prosze o odpowiedz ja powróce jeszcze dzis, sorka

neo_fox
31-05-2011, 10:40
Wiesz to dosyć zabawne. Ja ogólnie nie trawie stron na których nagłowek zajmuje 2/3 całej przeglądarki.
O ile na stronie głownej jest to w miarę znośne, to gdy otwierasz podstrone, przykładowo artykuł, i za każdym razem musisz przewijać stronę to mnie to po prostu do szału doprowadza.
Jak sam widzisz, nawet Ciebie to denerwuje.
Więc powstaje pytanie; po jaką cholerę masz taki olbrzymi nagłówek??!!!!

Ale jak się już upierasz, zainteresuj się: http://plugins.jquery.com/project/ScrollTo

PL04
31-05-2011, 11:58
Słuchaj mnie to tez strasznie denerwuje, mówiłem to dla grafika i zleceniodawcy no po cholere, ani to ładne ani funkcjinalne, no ale niestety teraz musze to jakoś doprowadzić do porząku.. dzięki za link zaraz popatrzę

krzysztof_klosek
05-06-2011, 09:55
Wystarczy dodać do linku: #content