PDA

Zobacz pełną wersję : Zaplecze nie działa po instalacji nowego szablonu



danon014
31-05-2011, 23:11
Otóż zainstalowałem taki szablon zaplecza:
http://www.dotcomdevelopment.com/joomla/joomla-downloads/templates/166-joomla-admin-template i po aktywowaniu go na zapleczu pojawił się pasek z napisem administrator i nic więcej, nic nie działa, nie można się zalogować itp. Myślę, że można to naprawić gdzieś w bazie danych SQL, ale nie wiem gdzie. Proszę o pomoc:zagubiony:

palyga007
31-05-2011, 23:23
Przetestowałem i u mnie wszystko działa jak należy. Czy postąpiłeś zgodnie z instrukcją dołączoną do tego szablonu?
W ogóle tak z ciekawości po co zmieniać wygląd szablonu zaplecza (pomijam fakt, że ten przez Ciebie wybrany w ogóle mi nie odpowiada wizualnie).

danon014
31-05-2011, 23:33
nie,wiem czy zgodnie z instrukcją, ale wgrałem po kolei te 3 paczki zip(po rozpakowaniu) i może dlatego nie działa. Chcę powrócić do poprzedniego szablonu, i żeby działo zaplecze.
Z tym szablonem to tak chciałem sprawdzic jak to bedzie wygladac mialem go zmienic od razu, a tu du**.

palyga007
31-05-2011, 23:39
ech..
phpMyAdmin
tabela
jos_templates_menu
zamień
dotcom
na
khepri

danon014
31-05-2011, 23:42
Można zamknąć temat, w bazie danych SQL template styles trzeba było przy stylu zaplecza dać 1 zamiast zera z zaznaczoną funkcją bin, a w tym starym stylu 0. Przepraszam za zamieszanie, ale może ktoś będzie miał podobny problem i skorzysta z tego tematu.:up:
P.s wyprzedziles mnie wlasnie nie w bazie danych sql a php my admin

palyga007
31-05-2011, 23:47
W jakiej tabeli?

Edit:
Drogi kolego:

Skoro próbujesz w Joomla! 1.6 zainstalować coś co jest przeznaczone dla joomla! 1.5 to nie dziw się, że nie chce działać, a poza tym to chyba założyłeś temat w niewłaściwym dziale.
.

danon014
31-05-2011, 23:55
Chyba się rozpędziłem, nie działą całe zaplecze( pulpit nie dziala), do nie których stron moge dostac sie dzieki zapisanym odnosnikom w przegladarce, a i mam joomla 1.6 a szablon byl chyba w innej:zagubiony:, a jos_templates_menuchyba nie ma bazie danych ale poszukam jeszcze

:Szablony,wyglad,formatowanie to chyba tu.
ale prosze pomóż bo strona jest do oceny...,a z takim zapleczem to ciezko bedzie

palyga007
31-05-2011, 23:57
A skąd mam wiedzieć że masz 1.6 skoro piszesz w 1.5?
No nie ma bo poświęciłem czas na odpowiedź na niewłaściwe pytanie.

Jakiś wysyp szkół dzisiaj..

w phpMyAdmin w tabeli jos_template_styles

przy bluestork albo hator w kolumnach client_id oraz home wstaw 1.

A i jeśli można zapytać to jaka to szkoła?

danon014
01-06-2011, 00:11
Mógłbyś dać mi wskazówkę, jak to naprawić bo bardzo zależy mi na tym, aby zaplecze działo.

---------- Post dodany o 22:11 ---------- Poprzedni post był o 22:02 ----------

Techniku informatyczne 1 klasa:zagubiony:


:nie działa pulpit zaplecza, do wszystkiego innego moge sie dostac, ale bezposrednio po zalogowaniu z takiego linku: aministrator/index.php, nie idzie, że tez musiałem się bawic tymi szablonami zaplecza:zly:

palyga007
01-06-2011, 00:14
Mam nadzieję, że to nie jest projekt na przejście do drugiej klasy...
Naprawiłeś?

danon014
01-06-2011, 00:37
Uff, naprawiłem, nie bede pisał co zrobiłem, bo sam dokońca nie wiem:lol:, teraz to juz naprawde koniec tematu,
PS,a co do oceny to nie decyduje ona o mojej szkolnej karierze :), ale ocena z technologi idzie na swiadectwo maturalne wiec warto sie poprawic :p