PDA

Zobacz pełną wersję : [Komponent] Reklama w artykule - szukam.



MarcelS
01-06-2011, 11:55
Witam czytelników.

Poszukuję dodatku do joomla 1.6 (względnie może być również 1.5.x), który będzie dawał możliwość zarządzania reklamami. Wiem że dodatków jest dużo i ciężko to ogarnąć dlatego właśnie proszę o pomoc.

Chciałbym, żeby działało to następująco:
1. Podczas pisania artykułu, mogę wstawić do treści link zewnętrzny z wcześniej zdefiniowanej listy linków (adresów).
2. Klikając na link w artykule wykonywane jest zliczanie kliknięcia i przeniesienie
3. Istnieje (nawet bardzo prosty) widok do prezentacji efektywności linku. Jakiś panel na którego, klient może zaglądnąć.
Fajnie by było gdyby link w html nadal wskazywał adres strony docelowej, tak aby boty przeglądarek były w stanie zaindeksować linki.

JEŚLI ZNACIE COŚ CO DZIAŁA PODOBNIE, również będę wdzięczny.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

PeFik
01-06-2011, 12:04
na pewno MultiAds na 100% działa pod Joomla! 1.5 i 1.6
Jak można przeczytać, co potwierdzam z praktyki, this plugin will allow you to add extra content (as Images, Text, HTML or even Google Ad codes).

Link: http://extensions.joomla.org/extensions/ads-a-affiliates/google-ads/4995

a zliczanie można sprawdzić sprawdzając statystyki googlowe.

---------- Post dodany o 12:04 ---------- Poprzedni post był o 11:58 ----------

p.s.
A czytałeś opis: iJoomla AdAgency ?

MarcelS
01-06-2011, 13:44
iJoomla AdAgency bardzo ciekawe ale niestety strona jeszcze nie zarabia na siebie w ogóle i nie wiem czy kiedyś będzie. :(

MultiAds - właśnie badam. Zobaczymy czy wymyślę jak to zaadaptować do działania tak jak ja bym chciał. Niestety to jest plugin.

Co do zliczania przez google to jak to wykonać? Przez Cele?