PDA

Zobacz pełną wersję : css i opera



ajma
04-01-2006, 12:58
Mam taki problem.
Tworze swój własny szablon i plik css no i mam problem z przeglądarką Opera w IE wszystko dziła a w operze niektóre style css działają niektóre nie. czy ktoś z podobnym problemem spotkał sie i go jakoś rozwiązał?
Pozdrawiam (a przy okazji dziekuje Zwiastunowi, który jak ktoś inny nie pomoże zawsze próbuje jakoś pomóc)

vj_
04-01-2006, 14:20
Problemy z Opera i generalnie przegladarkami zawsze sie trafiaja, stosownym byloby przetestowanie szablonu na roznych konfiguracjach, takze na roznych wersjach Opery. Troche za malo napisales, zeby mozna bylo Ci pomoc.. bo jak idziesz do lekarza i mowisz, ze Cie boli... bo mu mowisz gdzie, a tutaj nie mam nawet takich informacji. Napsz jak sie przejawia ow problem, na pewno Ci ktos pomoze, albo daj choc jakis zrzut ekranu. :) Pozdrawiam w Nowym Roku

ajma
04-01-2006, 14:31
Poprostu ajk w css ustawiam parametry body, tr, td p to IE pokazuje te zmiany a Opera cały czas na jakis ustawianiach domyslnych wogóle nie odczytuje tych zmian
Natomiast niektóre formatowania czyta dotyczace menu, linków nagłówków itp.

ajma
04-01-2006, 21:48
Już wszystko ok - musiałem popełnic jakiś błąd w kodzie - napisałem head od nowa i wszytsko gra i buczy.