PDA

Zobacz pełną wersję : Skypt Java po kliknięciu w link



czarnyblack
06-06-2011, 21:13
Witam.

Tworze strone internetowa komisu samochodowego. Jako komponent do wyszukiwania samochodow uzylem SobiPro. Jest w nim taka opcja jak extended search. Po kliknieciu w link w moim menu "wyszukaj pojazd" otwiera sie komponent SobiPro i tam musze wejsc w "extended search". Chce zrobic tak, zeby po kliknieciu w link "wyszukaj pojazd" odrazu otworzylo mi sie "extended search". Jak to zrobic?

czarnyblack
14-06-2011, 11:36
Naprawde nikt nie moze mi jakos podpowiedziec? Przeciez na pewno da sie to zrobic.

ekumi
14-06-2011, 12:01
Jeżeli dobrze zrozumiałem, to powinieneś skopiować sobie z paska adresu to, co wyświetla się na nim po wybraniu "extended search" i przypisać do linka "wyszukaj pojazd".

czarnyblack
14-06-2011, 13:21
Niestety nie jest to takie proste, w przeciwnym wypadku juz dawno bym to zrobil. Po wybraniu extended search pasek adresu nie ulega zmianie, tylko z góry rozwija się to pole wyszukiwania.

neo_fox
14-06-2011, 13:23
usuń z vehicles/js/search/search.ini, z js_files; "osx_search" i "simplemodal"


js_files = "jquery, simplemodal, search, osx_search"

czarnyblack
15-06-2011, 10:59
Usunąłem tak jak napisałeś "osx_search" i "simplemodal" z pliku search.ini tylko miałem nieco inną ścieżkę, zamiast vehicles/js/search/search.ini miałem vehicles/search/search.ini Niestety nie przyniosło to żadnego skutku. Jedyne co zauważyłem to że nie działa extended search.

Tu jest dokładna scieżka File location: components/com_sobipro/usr/templates/vehicles/search/search.ini Coś robię źle?

---------- Post dodany 15-06-2011 o 08:59 ---------- Poprzedni post był 14-06-2011 o 13:29 ----------

@neo_fox gdybyś mógł włączyć się do dyskusji ponownie, pewnie wiesz o co chodzi? ; ] Jeszcze tylko się zastanawiam, jak się uda i będzie to działać to trzeba by też zrobić, że zamiast save selected options dać search, czyli po wybraniu wszystkich opcji od razu klikamy na button i wyświetla wyniki.

czarnyblack
17-06-2011, 16:31
Problem nadal nierozwiązany w google nic nie ma na ten temat, a sam nie jest aż takim znawcą żeby sobie z tym poradzić.