PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent do pobierania dokumentów



Gall Anonim
06-06-2011, 23:36
Mam dość specyficzną potrzebę - jak zwykle.
Szukam komponentu o następujących funkcjonalnościach.
A.Tworzę grupy użytkowników z zarejestrowanych na witrynie
B.Tworzę dokument
C.Dokument zostaje przypisany do wysłania dla danej grupy
D.Użytkownicy danej grupy otrzymują - każdy swój indywidualny link do jednorazowego pobrania dokumentu.
E.Użytkownik danej grupy pobiera dokument za pomocą link-u, a jednocześnie ten fakt zostaje odnotowany w systemie.
No i to jest to czego szukam.
Na razie na JED nie znalazłem,
Zastanawiam się czy nie wykorzystać do tego celu komponentu typu sklep i z dokumentów robić pliki do pobrania za free.
Jednak jeżeli ktoś ma lepszy pomysł - lub widział coś ciekawszego i celowego to proszę o info.
Pzdr

PeFik
07-06-2011, 01:16
poczytaj o komercyjnej wersji DOCMAN-a
lub ew. faktycznie jakiś sklep.

Gall Anonim
07-06-2011, 10:02
Dzięki @PeFik, faktycznie DOCman jest blisko tego co oczekuję, o ile za moment nie okaże się że to strzał w dziesiątkę ponieważ właśnie czytam odrobinę o nim, jak również postawię sobie kopie witryny do testów. Może się okazać że wersja free wystarczy - jest jeszcze kilka fajnych rozszerzeń (testuje - zobacze - pozostaje kwestia tłumaczenia, ale może jest w Polskich zasobach - jak nie? - cóż, trzeba będzie klepnąć :) Robię to za free dla wspólnoty osiedlowej w której mieszkam i administrator osiedla właśnie wczoraj w rozmowie powiedział że fajnie by było gdyby można było ...... /i to co w otwarciu tematu/, a on niestety z angielskiego to ani mru mru - a ja biedny mały żuczek :) pomimo że się nie uczyłem to muszę umieć,:blink: refleksja tylko Оx жизни or oh Leben.
Jeszcze raz dzięki @PeFik, bo DOCman-na nie używałem a gdzieś go w poszukiwaniach przegapiłem (mea culpa).
Pzdr