PDA

Zobacz pełną wersję : Płatna treść joomla 1.5.x



kala2222
07-06-2011, 13:00
Witam,

czy jest ktoś zainteresowany zakupem dodatku do joomli 1.5.x obsługującym dostęp płatny do treści ?

Dodatek będzie umożliwiał wybór pojedynczych artykułów, sekcji / kategorii artykułów.

Artykuły mogą być wyceniane indywidualnie lub dostęp płatny do strefy o jednej taryfie zorganizowanej na zasadzie kategorii / sekcji. Ilość stref nieograniczona.

Integracja z płatnościami.pl

Koszt : 123 zł

PeFik
07-06-2011, 15:46
Ok, a link, a demo, a zrzuty ekranu, bo tylko głupiec kupuje "kota w worku" - czyż nie.

A FV wystawiasz?

kala2222
07-06-2011, 15:53
Jasne, że wystawiam FV. Demo będzie do obejrzenia za 2-3 dni. Produkt do sprzedaży dopiero powstaje, na razie daję tylko informację, że coś takiego będzie i ile będzie kosztować.

Robiliśmy już tego typu moduły pod inne CMS-y i doszliśmy do wniosku, że do joomli też by się przydał. W przyszłym tygodniu będzie można już oficjalnie oglądać moduł ;)

tauronmachine
03-09-2011, 22:56
hej, bylbym zainteresowany jesli skrypt by obejmowal mozliwosc wykupienia abonamentu/czasowego dostepu do strony/magazynu, czy skrypt jest juz gotowy?

Gall Anonim
04-09-2011, 13:29
No to chyba przypadkiem popsuje Ci interes.
Gotowe i bezpłatne :spoko: Chyba jednak Joomla jest coraz bardziej popularnym CMS-em
Dostęp do płatnej treści w systemie Joomla (http://forum.joomla.pl/Dost%C3%84%C2%99p%20do%20p%C3%85%C2%82atnej%20tre% C3%85%C2%9Bci%20w%20systemie%20Joomla)
Pzdr
P.S. Dla mających problem ze znalezieniem pliku niechaj klikną tutaj (http://www.atomsms.pl/content/joomla15-atomsms-dostep.zip)


P.S.2 No to do kompletu bezpłatny plugin możliwość druga (lubią Joomla :) popularność jak widać rośnie (https://www.justpay.pl/smscodes/description.asmx?cid=2808))

tauronmachine
04-09-2011, 15:30
atomsms? eee, nie o to mi chodzilo, ale nic to wczoraj znalazlem dobre rozwiazanie, bez oddawania 50% operatorowi

Gall Anonim
04-09-2011, 15:31
To się podziel

Tor_
18-09-2011, 00:12
Gdyby znalazł to by się podzielił .A może jest taki dobry w szukaniu ...? A my bładzimy :)
Chciałem wtrącić dwa zdania .Atom.sms .plugin dla joomla 1.5 x płatny dostęp .Pomijając prowizję jaka sobie życzy .Ma jak dla mnie poważny mankament .Chodzi tylko na wyłączonym cache strony .A to przy większych serwisach poważny kłopot .(Telefon od administratora serwera ...proszę o optymalizacje skryptów na stronie he he..)

tauronmachine
18-09-2011, 01:06
hej, sorry ze nie odpowiedzialem wczesniej. znalazlem dobra wtyke OSE MEMBERSHIP CONTROL, jednak nie ma w niej jakby punktow ktore mozna wydac np na dostep do poszczegolnych artykulow, ale wykupic subskrypcje np na tydzien, miesiac, etc. mozna ja sprzegnac z virtuemart (jest do tego osobna wtyczka), aby uzywac polskich platnosci, bo domyslnie to tylko authorize.net i paypal.

znalazlem jeszcze 2 wtyki pracujace na zasadzie kupowania kredytow wlasnie (to jest to co szukam, bo czesc strony ma byc platna, a tylko niektore artykuly czy materialy z platnym dostepem), jednak czekam na wycene ile ma kosztowac wprowadzenie tego do virtuemart. poki co oba dzialaja tylko na paypal.

atomsms ma zlodziejska prowizje, rozumiem, ze pewnie duza czesc bierze sam operator sieciowy ale to nie zmienia faktu ze interes bylby malo jak dla mnie oplacalny. jesli nie dostane jakis cen z kosmosu za przerobienie kodu to wole zainwestowac w skrypt ktory pozwoli mi dzialac z virtuemart + dotpay.pl czy cos w takiego

daresh
23-09-2011, 21:06
Ja korzystam z bezpłatnego dodatku AEC Subscription Manager. Daje on dostęp na zasadzie abonamentu do strefy serwisu dostępnej dla zalogowanych osób. Można skonfigurować różne plany abonamentowe, dostępne są też kupony rabatowe. Częściowo udało mi się też go pożenić z Płatnościami.pl :)

trzepiz
23-09-2011, 21:29
Ja korzystam z bezpłatnego dodatku AEC Subscription Manager

hymm .. AEC o ile dobrze wiem nie jest dodatkiem/komponentem bezpłatnym . A jeśli mówimy o tym samym AEC to mam do niego napisany procesor dotpay i platnosci.pl

daresh
23-09-2011, 21:34
No nie wiem jak teraz, ale jak go instalowałem to płatne były tylko wersje z dodatkowym wsparciem, a podstawową wersję można było pobrać bezpłatnie.

zwiastun
23-09-2011, 21:50
To chyba bardzo dawno pobierałeś i masz mocno nieaktualne wydanie.

Tor_
24-09-2011, 10:06
daresh (http://forum.joomla.pl/member.php?279-daresh) Masz na mysli Account Expiration Control od Valanexa ?.A od kiedy on jest darmowy ?.O ile dobrze pamiętam to kosztuje 80 Euro .Ale zdecydowanie wart swojej ceny