PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z LinkMe.pl



wojtasm91
07-06-2011, 17:07
Witam tak jak w temacie mam problem z serwisem LinkMe.pl a mianowicie słyszałem że ten serwis bardzo pomaga w pozycjonowaniu postanowiłem więc spróbować. Zarejestrowałem się wypełniłem formularz pobrałem pliki przerzuciłem je na serwer nadałem im odpowiednie uprawnienia. Teraz muszę dodać kod php do pliku index.php mojego szablonu i w tym problem. Chciałem aby linki pojawiały się w stopce witryny zaraz pod tekstem który jest w niej wpisany. Lecz pomimo ki;ku prób dodanie kodu zazwyczaj powoduje iż zamiast strony pojawia się tylko śnieżno białe tło. W związku z tym moje pytanie może ktoś z was korzysta albo korzystał z tego systemu wymiany linków i może mi napisać od porządku do końca co i jak zrobić. Z góry dzięki za pomoc :D Jeśli temat jest w złym miejscu to przepraszam i proszę moderatora o przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce bo powiem szczerze nie byłem do końca pewien w jakim dziale powinien się znaleźć :p

mjmartino
07-06-2011, 19:37
Witam
Wstaw sobie ten kod w Własny kod HTML i ustaw pozycje tegoż modułu na footer widoczny wszędzie (wklej kod z wyłączonym edytorem) ewentualnie skorzystaj z sourcera znajdziesz na JED
Od cały problem rozwiązany :)
Pozdrawiam

wojtasm91
08-06-2011, 10:16
Zapomniałem dodać w pierwszym poście że moja stopka jest generowana właśnie poprzez własny kod HTML i dodałem tam kod ale nic się na stronie nie dzieje w stopce znajduje się tylko tekst który wcześnie już tam był :)

mjmartino
08-06-2011, 14:50
W takim razie użyj narzędzie do dodawania kodu skoro Ci "nie wychodzi"

TUTAJ (http://extensions.joomla.org/extensions/edition/custom-code-in-content/5051) pozatym na LINKme.pl trzeba poczekać aż zaczną się generować te linki next day roboczy jak pamiętam dawno już tam nie zaglądałem ;o

wojtasm91
09-06-2011, 12:28
Już chyba wszystko ok. Okazało się że jest błąd w zamknięciu jednego ze znaczników jak widać nawet gotowy kod trzeba sprawdzać :P

mjmartino
09-06-2011, 13:03
Witam
Widocznie nie został dodany w odpowiedni sposób
czyli powinien Pan wybrać a raczej wkleić jako kod PHP

<?php
// You can place PHP like this

TUTAJ POWINEN ZNAJDOWAĆ SIĘ KOD Z LINKME.PL

include_once("sdfsdsfsdjfejferjffds.php");
echo @LinkMeShowLinks("", "", " - ", "", "");

?>

wiadomo z pliku readme.html wklejamy kod ;)

Pozdrawiam

UPDATE:
Widzę że problem rozwiązany :)
Pozdrawiam