PDA

Zobacz pełną wersję : To się nazywa merketing :)



pyziak
07-06-2011, 21:48
jak w temacie :
http://home.pl/akademia/joomla
a jestem za tym żeby opracować top 10 hosting Jommla Poland !
i ten właśnie hosting nie znalazł by się w tej 10 :) oczywiście w/g mnie :)

palyga007
07-06-2011, 22:06
Mają fantazję chłopaki... :)

ten hosting to ja bym umieścił na podium, ale czarnej listy... ;]

a_m
07-06-2011, 22:12
jak w temacie :
http://home.pl/akademia/joomla
a jestem za tym żeby opracować top 10 hosting Jommla Poland !
i ten właśnie hosting nie znalazł by się w tej 10 :) oczywiście w/g mnie :)
to wiemy, dzięki pyziak za newsa; po wszystkich wypocinach jest guzioł "wypróbuj za darmo" - 14 dni, może ktoś spróbuje i napisze

pyziak
07-06-2011, 22:41
może ktoś spróbuje i napisze :) ooo Ja już próbowałem i to nie raz i ile to mi się czasu spędziło na miłej rozmowie z BOK , a najbardziej mi się podobała odpowiedz : Niestety na obecną chwilę nie możemy rozwiązać Pańskiego problemu :) ( a chodziło o zwykłą instalację J! 1.6 ) i jak się udało rozwiązać problem ( i nie im ) to jeszcze zadzwonili czy nie chcę wykupić konta ( bo złożyłem sobie testowe) :) , powiedziałem że za darmo to mogę ...., ale się nie zgodzili ;(

trzepiz
07-06-2011, 22:47
Niestety ja także mam niemiłe wspomnienia z home.pl .. Może się coś zmieniło - nie wiem. Mnie w każdym razie już tam nie zobaczą ...

Hiram
08-06-2011, 00:41
Miałem poważne problemy z instalacją komponentów i modułów na home. Na razie jakos sobie radzę a home lubie , praktycznie żadna inna firma nie daje takiego wypasu, z joomla zawalili strasznie ale liczę ,że się poprawia:-)

mjmartino
08-06-2011, 07:38
Panowie z reszta wiemy jaki jest support jeśli chodzi o ich serwery i instalacje J! gdzie odsyłają po pomoc ? no jak gdzie do nas! ;D
Też dostałem tego maila od home.pl i aż powiem wam że miałem rogala na twarzy ;p po jego przeczytaniu :D

PeFik
08-06-2011, 07:56
....Też dostałem tego maila od home.pl i aż powiem wam że miałem rogala na twarzy ;p po jego przeczytaniu :D
To dawaj... niech i inni się pośmieją.

Hiram
08-06-2011, 08:06
Oczywiście ja tez dostałem tego emaila, to rzeczywiści zagrywka trochę nie fer, sugeruje wysoką kompatybilność home z joomla której nie ma, Chyba ,że ktoś tworzy stronę bez modułów i komponentów dodatkowych a zawartych jedynie w instalatorze dostępnym na koncie, wtedy wszystko działa:-) Bo w przy instrukcjach wewnątrz portalu pisze ,że instalacje takie jak joomla( jest kilka instalacji wordpress, drupal, i inne) napisane czarno na białym, że nie są one objęte pomocą. Trzeba przyznac ,że kilku konsultantów naprawdę się stara pomóc. Trzeba tu dodać i nie jest to żaden szowinizm,że jeśli telefon odbiera Kobieta lepiej o joomle nie pytać...przeczyta regułkę:-)

mjmartino
08-06-2011, 08:46
To dawaj... niech i inni się pośmieją.

@PeFik nie mam go takie reklamy traktuje jak spam.. i od razu kasuje na pracowniczej skrzynce co by się nie mieszały z ważniejszymi sprawami ;)

@Hiram skoro umożliwiam autoinstalcję CMSa to muszę brać pod uwagę że problemy wynikające techniczne przy jego obsłudze też będę rozwiązywał.. bynajmniej takiej jest moje podejście do tej sprawy.

Hiram
08-06-2011, 08:57
Oczywiście masz racje Mjmartino wypadało by żeby tak było i mam nadzieje,że tak będzie:-)

Jdwind
08-06-2011, 09:55
Eee tam, odrobinę przesadzacie z tym straszeniem :) Powiem tak - problemy może i jakieś tam są (gdzie ich nie ma?), jedynie co, to przy tym wszystkim cena za hosting powinna być pomniejszona o końcowe zero. Albo powinni dać napis na głównej, że akceptują wyłącznie strony napisane w czystym HTMLu :)
P.S.
A poza tym ta cała akcja wygląda na zmasowane działanie hom(e)o-fobów...:podstep:

Hiram
08-06-2011, 10:12
:D home(e)-fobów? :lol: