PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatek do joomli 1.5 który pokazuje kto pobiera lub otwiera pdf'a albo czyta..



NitroSx
08-06-2011, 12:26
Witam.
Mam strone zrobiona w sieci lokalnej w joomli 1.5
Moje pytanie.
Czy jest jakis komponent ktory pokaze mi kto otwieral np: plik pdf znajdujacy sie na stronie www?
Tak jak na jpegu ktory zalaczylem. To jest akorat z komponentu BreezingForms ktos wysyla mi cos i ja widze z jakiego adresu IP itd.
A w tym moim przypadku chodzi mi o to bym widzial kto czytal i z jakiego komputera - najlepiej nazwa komputera, ip.

headge
08-06-2011, 12:36
Komponent statystyk j4age pokazuje dość dokładnie co robili twoi użytkownicy.

NitroSx
08-06-2011, 13:21
Wszystko ok, modul fajny.
Zainstalowałem komponent com_j4age, nastepnie, modul mod_j4age_activate. W panelu obydwa sa wlaczone, ale na stronie www wyswietla mi sie takie cos (jpg) i teraz nie wiem co z tym zrobic, moze cos zle zainstalowałem? najpierw komponent potem modul. Wszystko ladnie pokazuje kto z kad i co odwiedzał.

headge
08-06-2011, 14:08
Może nie wyłączyłeś innych modułów statystyk (z modułami admina włącznie) - zgodnie z sugestią twórców:

You must also disable or uninstall any mod_jstats_... module especially the mod_jstats_activation module.

NitroSx
09-06-2011, 12:29
Kurcze, cos robie nie tak jeszcze, nie dziala mi to jak powinno byc ..

---------- Post dodany o 10:29 ---------- Poprzedni post był o 07:39 ----------

Jeszcze raz zainstalowałem. Wchodzę do panelu zaplecze, klikam na j4age Statistics i widzę taki błąd:
Notice: Undefined property: j4ageControllerMain::$MenuArrIdAndText in E:\wamp\www\www.mojastrona.pl\administrator\compon ents\com_j4age\libraries\statistics.common.php on line 83

Wchodze na strone i widze takie cos:
Notice: Undefined index: PATH_INFO in E:\wamp\www\www.mojastrona.pl\administrator\compon ents\com_j4age\libraries\count.classes.php on line 311
I nie wiem o co biega :-(