PDA

Zobacz pełną wersję : Szablon dziwne rozjeżdzanie sie -wazne bardzo:(



radexon
06-11-2006, 19:33
Witam

Wiem że juz zakładałem poprzedni temat nie dawno ale teraz nowy szablon mam i chodzi mi o niego.

A mianowicie mi sie rozjeżdza znów jak wejde w OFERTY W NIEMCZECH i potem KAMIENICE .zobaczcie to i doradzcie jak zrobic to :(

Naprawde nie mam sił juz mecze któryś szablon z kolei i nie wiem ja kto poprawic :P

A ii text tez sie rozjezdza jak klikne WIR SUCHEN IN POLEN w niemieckiej wersji :( text jest gdzieś niżej na dole po za polem gdzie text powinien byc.


Będę bardzo wdzięczny !!

http://ebaybusiness.home.pl

stone
06-11-2006, 20:34
Hmm, w tym ciemnym szablonie mam ok, ale przez chwile mi mignal inny gdzie faktycznie cos bylo nie tak ale juz go nie ma

radexon
06-11-2006, 20:36
No cały czas jest ten ciemny szablon bo na chwile patrzlyem cos,masz jakis pomyswł jak to poprawic??

stone
06-11-2006, 20:49
Co do oferty to umnie wyglada ok, jak mozesz to zrob screen i zaznacz co u Ciebie jest nie tak

Co do Wir suchen... tow kodzie strony wyglada ze ten test ma wstawione elenty div które prawdopodbnie powodują problem

radexon
06-11-2006, 20:53
Oferta sie rozjedza na dole ta stopka wejdz w kamienice i tam bedzie rozjechane na dole,

Dobra już poprawiłem,teraz został mi tylko ten element w OFERTY W NIEMCZECH i kamienice jak sie wejdzie co sie rozjeżdza :( z tym jet problem.

Tego juz nie rozumiem jak to poprawic w szablonie zeby wszystko bylo dobrze.

ALe co jest najdziwniejsze że jak wejdę w FIRMY NA SPRZEDAŻ to jest wszystko ok tak samo jest dobrze jak wejdę w OFERTY W POLSCE i potem w DZIAŁKI . Nie rozumiem tego juz coraz bardziej

stone
09-11-2006, 23:20
Przepraszam za przerwę ale obowiązki życiowe mnie oderwały.
Wydaje mi się że jest jakaś zależność pomiędzy ilością ofert a tym błedem. W sensie że jak jest za mało ofer (1 lub 2) to tesk jest zbyt krótki i dół przeskakuje na prawo.
Sprawdź czy faktycznie tak jest to pomyślimy dalej.

radexon
12-11-2006, 12:07
Wrzuciłęm 3 ofery i sie rozjezdza a jak są dwie to jest dobrze :( dziwne a zalezy mi bardzo zeby to działało.

Teraz nawet jak mam jedna oferta to mi sie rozjezdza :(

Do firmyn a spredaż dorzuciłem jedna oferta i razem sa dwie i jest dobrze a gdzie indziej jest źle :(