PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze wrzuceniem strony na serwer...



strona
08-06-2011, 13:58
Problem rozwiązany ;]

Elvaron
08-06-2011, 14:28
Coś namieszałeś... Jak chcesz odtworzyć stronę kickstartem, to nie potrzebujesz ani katalogu "installation", ani pliku "configuration.php". Wystarczy samo archiwum z backupem strony. Nawet pliki językowe kickstartu nie są ci potrzebne.

strona
09-06-2011, 10:33
Aha..Ale przecież instalator kickstart musze skierować na wykupioną przeze mnie domene, czyli musi być chyba plik configuration..tak mi się wydaję..skoro nie to muszę wpisać jako adres www.npjoomla.pl/kickstart.php/
Dzięki za odp ;) BD kombinował

Elvaron
09-06-2011, 10:37
Wystarczy, że do katalogu wrzucisz archiwum, kickstart i uruchomisz go przez www.domena/kickstart.php.
Obowiązkowa lektura (https://www.akeebabackup.com/documentation/akeeba-kickstart-documentation.html) :-)

strona
09-06-2011, 11:02
Od razu jak daje Clean up to mnie nie przekierowywuje na główny "Akeeba Backup Installer" tylko mam do wyboru :

"Visit your site's front-end" - "Visit your site's back-end"



Jeśli któryś z tych wpisze pokazuje mi się







404 Not Found

The requested URL /kickstart.php/index.php was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

---------- Post dodany o 08:41 ---------- Poprzedni post był o 08:40 ----------

wrzuciłem tą kopi w pliku JPA bodajże

---------- Post dodany o 08:43 ---------- Poprzedni post był o 08:41 ----------

Elvaron dzięki że przynajmniej ty się udzielasz w tym temacie ;]
(http://forum.joomla.pl/member.php?28448-Elvaron)

---------- Post dodany o 09:02 ---------- Poprzedni post był o 08:43 ----------

i dalej nic...;(

Elvaron
09-06-2011, 12:04
Hmm... Uruchamiasz kickstart, rozpakowujesz archiwum, pojawia się "Run installer", klikasz - uruchamia się instalator w nowym oknie/karcie, instalujesz, kończysz instalację i wracasz na pierwszą kartę/okno - teraz jest tam "Clean up", po naciśnięciu pojawia się "Visit your site's front-end" oraz "Visit your site's back-end". Tak to wygląda u mnie. Jeżeli nie pojawia się instalator, to może coś blokuje ci przeglądarka - spróbuj na innej.

strona
09-06-2011, 12:09
o właśnie to mi się pojawia ;) i wtedy np. klikne "Visit your site's front-end"

---------- Post dodany o 10:09 ---------- Poprzedni post był o 10:08 ----------

i co potym jak się pojawi "Visit your site's front-end" oraz "Visit your site's back-end" ???

Elvaron
09-06-2011, 12:12
Klikając, pojawia się odpowiednio strona albo logowanie do zaplecza.

strona
09-06-2011, 12:14
Ale do zaplecza "Akeeba Backup Installer" ??? czy co? Bo właśnie to mi się nie chce pokazać;///

Elvaron
09-06-2011, 12:27
Do zaplecza strony. "Akeeba Backup Installer" powinien uruchomić się po wciśnięciu "Run installer" w nowym oknie/karcie. Podałem ci link do dokumentacji. "Clean up" sprząta po zakończeniu instalacji, potem możesz przejść na stronę (front-end) albo zalogować się na zaplecze (back-end). Sprawdziłeś w innej przeglądarce, czy działa?

strona
09-06-2011, 13:21
A więc tak..Robiłem wszystko przez Explorera.. I tak..Kiedy dochodzę do Clean Up klikam i pokazuje mi się właśnie to Visit itp. jak ja któryś kliknę to wtedy właśnie pokazuje się ten 404 Not Found...;//

---------- Post dodany o 11:20 ---------- Poprzedni post był o 11:20 ----------

aaa Write to files: ma być Direclty ????

---------- Post dodany o 11:21 ---------- Poprzedni post był o 11:20 ----------

aaa Write to files: ma być Direclty ????

strona
11-06-2011, 11:37
Nic nie poradzicie>?

zwiastun
11-06-2011, 12:26
Czasem wyśmienite narzędzia w nieodpowiednim środowisku czy też w nieodpowiednich rękach zawodzą. I wtedy pozostają stare dobre wypróbowane i niezawodne metody jak za króla Ćwieczka: zrób to ręcznie! Uda się na pewno.