PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o pomoc - ankieta



grzegorzpsr
08-06-2011, 19:07
Witam serdecznie,
zwracam się do was szanowna społeczności z prośbą o udzielenie pomocy. Piszę pracę magisterską na temat Joomla! i przeprowadzam do niej drobną ankietę. Ankieta znajduje się pod adresem:

http://www.creativecolors.pl/ankieta/

Wiem, że jestem nowy na forum i nie powinienem się od razu prosić o pomoc ale jeżeli uda się komuś wypełnić ankietę to będę dozgonnie wdzięczny :)
Z góry dziękuję
Pozdrawiam

palyga007
08-06-2011, 19:32
A jeśli to nie tajemnica to jaki jest temat pracy?

zwiastun
08-06-2011, 20:45
Witam serdecznie,

Wiem, że jestem nowy na forum i nie powinienem się od razu prosić o pomoc

Ależ! Po to jest forum, by prosić o pomoc :) Zwłaszcza jeśli jest się "nowym"

grzegorzpsr
08-06-2011, 21:22
Dzięki za pomoc! Widać już odzew :)


A jeśli to nie tajemnica to jaki jest temat pracy?
Temat pracy to "Joomla! - system zarządzania treścią"
Tak wiem, jest to dość ogólna i szeroko pojęta tematyka do napisania o niej kilkusetstronicowej książki, aczkolwiek w pracy nacisk kładziony jest na zabezpieczenia i tworzenie własnych rozszerzeń. Jeżeli uczelni się zgodzi to udostępnię po obronie szerszemu gronu.
Pozdrawiam

a_m
08-06-2011, 21:29
a ja mam uwagę - mniejsza o założenia metodologiczne ankiety - brakuje mi np. opcji "nie mam zdania", bo skoro nie mam zdania w związku z jakąś kwestią, to dlaczego muszę wybrać jakąś spośród dostępnych wariacji, żeby wysłać Ci sondaż - i w związku z tym "zakłamywać" ankietę ?

grzegorzpsr
08-06-2011, 21:56
a ja mam uwagę - mniejsza o założenia metodologiczne ankiety - brakuje mi np. opcji "nie mam zdania", bo skoro nie mam zdania w związku z jakąś kwestią, to dlaczego muszę wybrać jakąś spośród dostępnych wariacji, żeby wysłać Ci sondaż - i w związku z tym "zakłamywać" ankietę ?

Ankieta została skonstruowana w taki sposób żeby możliwe było wysyłanie po odpowiedzi tylko na parę newralgicznych pytań ale oczywiście dzięki - uwaga słuszna, w ankiecie umieściłem już taką opcję.