PDA

Zobacz pełną wersję : POTRZEBNA POMOC FACHOWCA.......:)



arkadiuszzzz
06-11-2006, 21:14
Hejka

Mam do Was wielka prosbe- otoz zakupile ( jak sie okazalo zrobiono mnie w balona;() na allegro program joomla i obiecano ze zalozenie strony nie potrwa dluzej jak 5 min bez znajomosci tworzenia stron www. Tymczasem dostalem plytke z tym programem co jest tu na stronie i koniec:( Mam wiec wielka prosbe, czy moglby mi ktos pomoc w uzyciu tego programu. Chodzi o to ze chcialbym stworzyc strone internetowa na jakie 10 podstron i szukam osoby ktora pomoze mi uzyc w tym celu joomli. Nie mam pojecia w ogole jak umiescic te pliki na serwerze- wszyscy tylko pisza "wsadz" pliki na serwer ,ale jak????- moze ktos z Was moglby mi polecic jakis serwer , np jakis jakiego uzywa i pomoc mi w wystartowaniu tego programu na tym serwerze? Zastanawiam sie tez gdzie wykupic serwer?- moze jakies sugestie? Moj numer gg: 1392796 . Jesli znajdzie sie jakas cierpliwa osoba co zechce poswiecic mi troche czasu na wytlumaczenie kilku rzeczy to bylbym naprawde wdzieczny. Pozdrawiam ....

Alternativestudio
06-11-2006, 23:13
no i się zrobiło :)

Dylek
06-11-2006, 23:24
Ano "sie zrobilo" :)
Milego Joomlowania :)

gielo
07-11-2006, 01:37
możesz skorzystać z darmowego serwera yoyo.pl załóz se tm konto i skopiuj potem pliki joomli na serwer. załóż bazę danych na tym serwerze i zapisz se jej dane jak nazwa bazy login i hasło. Potem wpisz adres swojego konta i zainstaluj joomle zgodnie z poleceniami wyświetlanymi w przeglądarce. :D