PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukiwane rozszerzenia



graffman
10-06-2011, 09:31
Witam
Od dłuższego czau szukam odpowiednich dodatków do Joomli, aby móc stworzyć portal według własnej wizji. Nie znalazłem konkretnych, gotowych dodatków ale może społeczność pomoże mi w takiej kwestii:

Potrzebuję rozszerzeń, dzięki którym:
1. Moderatorzy(autorzy) będą mogli dodawać newsy w formie tabelki (każdy news to nowy wiersz) na stronę główną.
2. Przy wpisywaniu newsa (jak wyżej) jest możliwość dodania załącznika i wybranie miejsca docelowego tak, aby z poziomu tabelki z newsami można było by otworzyć załącznik.
3. Zegar odliczający czas (np. "do końca pracy zostało xxx").
4. Wysyłanie i odbieranie wiadomości do określonych użytkowników, tak aby na stronie automatycznie pojawiała się informacja o nowej wiadomości , jak również wyświetlanie wiadomości np. w formie pop-up'u o nowych wpisach w tabelce z newsami.

Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś nakierował mnie na odpowiednie rozszerzenia, jeśli takowe istnieją.

PeFik
10-06-2011, 11:10
Woow, "Od dłuższego czau szukam odpowiednich dodatków", czyli ile 5 minut ?

1) mi się wydaje, że jest to możliwe i to bez kombinacji - kwestia wyglądu layoutu + ew. jakiś ACL albo po prostu K2
2) K2
3) ??? a co ma mierzyć czas sesji ? Moduł Session Meter dla frontu (style13.com)
4) np. Acymailing Enterprise lub niższa wersja, która ma automatyczny system powiadamiania o nowościach z wybranych kategorii

Hmm, i co teraz? Otrzymam "wdzięczność"

palyga007
10-06-2011, 11:18
@Pefik
To ja Ci okażę wdzięczność.
Uwaga...:

Trzy sekundowa pochwałka wzrokowa :) (patrzyłem na avatara:p )

graffman
10-06-2011, 12:38
@Pefik
Kpisz sobie ze mnie, ale i tak dziękuję, bo choć trochę pomogłeś.

PeFik
10-06-2011, 18:31
Nie kpię, tylko skoro jest to twój drugi post na tym forum, zakładam, może błędnie(?) że jeszcze nie wiesz ile przed Tobą szukania na JED.
Poza tym pkt 3) - zupełnie niezrozumiały, równie dobrze może to być zegarek i ktoś patrzy, o mam jeszcze 10 min, bo zaraz mecz w TV