PDA

Zobacz pełną wersję : Ustawienie wyświetlania kategorii Phoca Gallery 2.7.8 - Problem



rektiv
10-06-2011, 22:59
Mam pewien problem z ustawieniem sposobu wyświetlania kategorii. Do tematu podchodziłem już trzy razy. Dzisiaj postanowiłem spasować i napisać tutaj z prośbą o radę.

Potrzebuję ustawić coś takiego:
Wyświetlanie samych Głównych kategorii (obecnie wyświetla mi wszystko kategorie i podkategorie). Oczywiście po wejściu w główną kategorię wybór podkategorii.

klikam klikam i znaleźć nie mogę...

Z góry dzięki za radę...

zbig1972
11-06-2011, 08:50
Otwórz Pulpit Phoca Galery/Preferencje/Ustawienie widoku listy Kategorii. 8 wiersz to opcja Pokaż Podkategorie. Wybierz NIE.
Potem zejdź niżej do Widok pojedynczej kategorii - ustawienia miniatur. Poszukaj Wykaz podkategorii w widoku kategorii. Ustaw na NIE. Następnie Pokaż podkategorie ustaw wg potrzeb (wszędzie, pierwsza strona, lub nigdzie) I na koniec Ustawienia widoku pojedynczej kategorii wybierz Pokaż podkategorie ustaw wg potrzeb (wszędzie, pierwsza strona, lub nigdzie) Nakwiększe znaczenie dla Podkategorii maja ustawienia opcji Pokaż podkategorie. Wybierz nigdzie a poznikaja zupełnie.

rektiv
11-06-2011, 10:55
Dzięki wielkie w końcu to jakoś wygląda !
Pozdrawiam :)