PDA

Zobacz pełną wersję : błąd 404



jarkacz
11-06-2011, 22:04
Witam! Założyłem tu konto tylko po to żeby ktoś mi pomógł coś z tym zrobić
mianowicie mam serwer na ovh raz przez przypadek usunalem komponent banners i od tamtej pory mam komunikat:
Możliwe, że nie możesz zobaczyć tej strony, ponieważ


Użyta zakładka jest nieaktualna
Twoja wyszukiwarka nie odświeżyła jeszcze mapy naszej witryny
Adres został wpisany z błędem
Nie masz uprawnień do obejrzenia tej strony
Joomla! nie może zlokalizować wskazanego zasobu.
Wystąpił błąd podczas wykonywania powierzonego zadania.

Spróbuj jednej z następujących stron:



Strona startowa (http://kajaki-radomka.pl/index.php)

Jeśli problem się powtarza, skontaktuj się z administratorem witryny.
Nie znaleziono komponentu


pewnie znany juz wszystkim ... ale u mnie jest tak ze po ponownej instalacji jest ciagle to samo ... robilem juz wszystko co znalazlem w intercnecie i nic nie pomga ...dopisanie kodu w .htaccess zmiana praw dostepu i wiele innych mozliwości i nic nie pomaga ... czy ktoś wie co może poomóc ?

pyziak
11-06-2011, 22:25
ale u mnie jest tak ze po ponownej instalacji jest ciagle to samo instalacji czego ? , bo jak całej Joomla to nie wierze , jak komponentu 'baners' a była wykonana poprawnie to też nie wierze :)

PeFik
11-06-2011, 22:29
Teraz to ci nic nie działa na stronie (ani front ani admin) - więc jak naprawić samochód, którego nie ma.

Ponieważ zaczynasz zabawę z tym CMS, nic nie straciłeś, a ponowna instalacja powinna naprawić to i owo. Sam mam na OVH kilka stron, także z pewnością to nie wina hostingu.
Skasuj pliki, skasuj bazę. Skopiuj ponownie > załóż bazę > zainstaluj i głowa do góry. Przy okazji wizyta w księgarni i nabycie Joomla Biblia (http://helion.pl/view/3926o/joombi.htm) - pomoże uniknąć efektu siwych albo wyrwanych włosów!

jarkacz
12-06-2011, 09:46
Bo teraz znów usunąłem z serwera wszystko i nie ma dlatego. Tak nowa instalacja joomla nic nie daje ... Cały czas jest to samo, już 3 razy robiłem reinstalacje joomli :zly:. A i nie mogę usunąć bazy danych z serwera ... nie wiem dlaczego ale niby się usunie ale za 5 minut znów jest na serwerze ...

ok naprawiłem to jakoś... Udało się po 5 instalacji. a teraz niech mi ktoś powie jak przywrócić to wszystko żeby jakoś wyglądało bo na razie to tam nie ma nic ... :P