PDA

Zobacz pełną wersję : XMap - problem z wstawieniem mapy serwisu na stronę



Mateluta
13-06-2011, 13:16
Witam serdecznie, bardzo Was proszę o pomoc - otóż za pomocą Xmap stworzyłem bez problemu mapę witryny, którą skopiowałem do Google, natomiast ciągle nie mogę dojśc do tego jak wstawić na stronę mapę serwisu w postaci linków (czy to wrzucić do artykułu czy modułu). Ktoś podpowie? Może się zwyczajnie nie da? Może trzeba jakiś dodatek zainstalować?

Pozdrawiam

PeFik
13-06-2011, 13:26
XMap jest komponentem, czyż nie. Zatem dodajesz do menu link - w ekranie wyboru znajdziesz odpowiednią pozycje.
... poza tym skoro umiesz obsługiwać Xmap to wiesz, że ma coś takiego jak konfiguracja, a tam są podane linki na sztywno, więc od także jako taką pozycje -link dodasz do menu.

:)

Mateluta
13-06-2011, 14:58
XMap jest komponentem, czyż nie. Zatem dodajesz do menu link - w ekranie wyboru znajdziesz odpowiednią pozycje.
... poza tym skoro umiesz obsługiwać Xmap to wiesz, że ma coś takiego jak konfiguracja, a tam są podane linki na sztywno, więc od także jako taką pozycje -link dodasz do menu.

:)


Eh, aż mi wstyd:zagubiony: Proszę wybaczyć to, że nie wpadłem na to - chciałem dodać mapę bezpośrednio w artykule lub module...No nic - wielkie dzięki za odpowiedź!
Serdecznie pozdrawiam

PeFik
13-06-2011, 15:06
Miło mi, że mogłem pomóc. Choć to było taaakie proste.