PDA

Zobacz pełną wersję : Modules Anywhere przestał działać.



SHOX!
13-06-2011, 20:22
Witajcie, jakiś czas temu zainstalowałem sobie modules anywhere na stronie aby móc używać sondy w artykule, instalacja przebiegła bez problemu, moduł działał a sondy się wyświetlały. Dzisiaj wchodzę w artykuł akurat tam gdzie była sona i jej nie widzę, moduł nagle przestał działać, od tak po prostu i nie mam pojęcia dlaczego, w między czasie zmieniłem tylko krój czcionek w szablonie i tyle, jakieś sugestie?

ekumi
13-06-2011, 22:08
Sprawdzałeś, czy nie został przypadkowo wyłączony?

SHOX!
14-06-2011, 09:24
Sprawdzałem :)... nawet instalowałem kilka innych wersji tego modułu i jest tak samo, przestał nagle działać, próbowałem także wpinać inne moduły oprócz sondy w artykuł poprzez Modules Anywhere i też nie działa, sprawdzałem też sondy, one działają i poprawnie się wyświetlają w menu, definitywna wina modułu ale dlaczego to nie wiem, nie siedzę w php'ie. Tak jak pisałem, ostatnio zmieniłem tylko krój czcionek na stronie, i modyfikowałem tylko css szablonu, a tam chyba nic związanego z modułami nie ma?!

a_m
14-06-2011, 09:35
masz link do takiej strony, gdzie ma być wpięty - przez Modules Anywhere - moduł a go nie ma?

SHOX!
14-06-2011, 15:56
a_m, nie za bardzo cię rozumiem, chodzi ci o to czy w artykule jest link odnoszący się do modułu? w artykule jest wpisana komenda poprzez Modules Anywhere i widać ją podczas edycji artykułu w PA czyli cały czas tam jest, a na stronie moduł nie działa.

a_m
14-06-2011, 17:25
chodziło mi o link do strony z problemem, do artykułu ...