PDA

Zobacz pełną wersję : duplikat modułu inne zapytanie sql



marioxdesign
14-06-2011, 11:35
Witam, mam nadzieję że ktoś mi pomoże
mam problem z kopią modułu do joomsocial chodzi o moduł mod_topmembers
który wyświetla użytkowników ostatnio zalogowanych.Zrobiłem dwie kopie modułu pozmieniałem nazwy tak żeby można było zainstalować poprawnie. Przerobiłem zapytanie tak żeby wyświetlało tylko płeć żeńską i w drugim płeć męską

no i jest problem jeżeli jest włączony tylko jeden z nich to działa bez problemu natomiast dwa naraz wysypuje się
strona nie została znaleziona

problem pewnie pojawia się również po zrobieniu kopi też innych modułów dlatego pytanie jest ogólne

z góry dzięki za pomoc

neo_fox
14-06-2011, 13:26
Zrobiłem dwie kopie modułu pozmieniałem nazwy tak żeby można było zainstalować poprawnie.

Ty naprawdę zrobiłeś dwie fizyczne kopie tego modułu? :lol:
A po co?

marioxdesign
15-06-2011, 08:57
ale ze mnie gamoń, myślałem na około :) zrobiłem proste zmienne i dodałem jako parametry, miałem wczoraj kiepski dzień, :D można zamknąć temat swoją drogą poznaje dopiero ten system

neo_fox
15-06-2011, 09:00
ale po jaką ch.. ty klonujesz moduły?
Każdy moduł w Joomla! może być wyświetlany n-razy i każdą taką instancję możesz sobie dowolnie (odmiennie) konfigurować

marioxdesign
15-06-2011, 14:11
wiem że można wyświetlać n razy ale pisałem że w każdym z nich musiało być inne zapytanie sql dlatego wpadłem na pomysł żeby zrobić kopię zmieniając tylko nawy tak żeby był zainstalowany jako inny moduł. Myślałem że tak będzie najszybciej.
w tej chwili zrobiłem tak jak napisałeś rozbudowałem go o parametry aby można było go dodatkowo konfigurować i jest ok.