PDA

Zobacz pełną wersję : cache a znikające linki :(



Tor_
14-06-2011, 16:51
Witam wszystkich

Zablokowano mi stronę za przekroczenie limitu obciązenia procesora .Zdrzazniło mnie to że trzeba dodatkowo zapłacić .Pewnie to te linki z sieci wymiany linków wykończyły moja stronę .Ale do rzeczy .Włączyłem pamięć podręczna w joomla żeby odciążyć serwer.Wcześniej usunowłem wszystko z folderu cache.I teraz przy właczonej pamięci podręcznej znikaja mi linki z podmenu Widac głóne linki ale te które są ustawione tuz pod nimi nie ma :( jak to naprawić .Jak wyłaczę pamięc to wszystko jest ok na stronie widać linki .A jak właczę znikają :(
Jak się z tym uporać

Bazyl
14-06-2011, 17:29
Witaj,

Wyłącz cache dla modułu menu - bezpośrednio w nim.

Tor_
14-06-2011, 18:02
Witam
Jezu pogubiłem się .Stworzyłem menu do tego jakieś 30 różnych podmenu wszystko w ustawieniu bocznym .I tak w ustawieniach stworzonego menu mam parametry podstawowe,parametry komponentu,parametry systemu .W module które to menu wygenerowało podczas jego tworzenia sa parametry modułu,parametry rozszerzone pozostałe parametry.W rzadnym nie widzę wyłącz lub włacz cache :( .Tylko w ustawieniach globalnych .Co robię nie tak

pyziak
14-06-2011, 18:08
@bazyl Ci napisał poprawnie i masz nie szukać tego w menu tylko w module menu - dany moduł - prawa strona Parametry - Parametry: rozszerzone - Pamięć podręczna ---> nie przechowuj w pamięci podręcznej

Bazyl
14-06-2011, 18:11
W parametrach rozszerzonych modułu menu jest jak byk: pamięć podręczna z rozwijana listą...

//Hej, @pyziak

Tor_
14-06-2011, 18:22
Jezu jesteście wielcy :) Padam do nóżek .Jest znalazłem huraaaaaa:) Mało tego widać moje podmenu he he :) Ten krwiopijca hostingowy mnie nie wykończy tak szybko z tym włączonym cache w opcjach globalnych serwer mi trochę odpuści mam nadzieję i jeszcze trochę pożyję :)
Piękne dzięki dzięki dzięki :)