PDA

Zobacz pełną wersję : znak wodny na artykule po kliknięciu drukuj



deroot
15-06-2011, 17:40
Witam. Nie doszukałem się na forum takiego tematu. Mianowicie, mam stronę w j 1.5. która jest katalogiem różnego sprzętu wraz z tabelami ze specyfikacją.
Czy ktoś wie lub może poradzić jak zrobić aby po kliknięciu DRUKUJ, PODGLĄD WYDRUKU w przeglądarce, pojawiał sie do wydruku znak wodny na całej stronie (pod tekstem) ? głównie chodzi o to aby osoba ktora drukuje specyfikacje przygotowane przeze mnie na wydruku miała znaki wodne TEXT np (copyright). Oczywiście rozwiązanie musi być kompatybilne z IE. ? :zagubiony: bardzo dziękuje za pomoc.

larry_krk
15-06-2011, 18:57
np. TUTAJ (http://extensions.joomla.org/extensions/directory-a-documentation/print-a-pdf/10485?qh=YTozOntpOjA7czozOiJwZGYiO2k6MTtzOjQ6InBkZ nMiO2k6MjtzOjU6InBkZidzIjt9)

Generalnie po wpisaniu PDF w wyszukiwarkę JED, coś na pewno znajdziesz

deroot
15-06-2011, 20:19
przetestowałem to , to się nie sprawdza. nie chodzi mi o znak w stopce podczas wydruku a taki watermark na albo pod tekstem artykulu. Np w formie znaczków: COPYRIGHT COPYRIGHT COPYRIGHT na całej stronie gdzie jest tekst, zdjęcia.
Może ktoś widział taki plugin >?

zwiastun
15-06-2011, 20:37
ustawić jako tło strony do druku (w arkuszu print.css)

deroot
15-06-2011, 21:24
Tło nie drukuje się na IE :] z joomli :] jakiś lepszy pomysł ? Wiem że to nie łatwa sprawa bo od kilku dni męczymy ten temat z kumplem.

zwiastun
15-06-2011, 21:36
Tło nie drukuje się w IE? A będzie się drukowało, gdy będzie jakiś cudowny dodatek?
Do osiągnięcia celu naprawdę nie jest ani lepszy pomysł potrzebny, ani tym bardziej specjalny dodatek. Bo specjalny dodatek nie zrobi niczego innego, jeno doda tło do strony wydruku!

deroot
15-06-2011, 21:51
Tło nie drukuje się w IE? A będzie się drukowało, gdy będzie jakiś cudowny dodatek?
Do osiągnięcia celu naprawdę nie jest ani lepszy pomysł potrzebny, ani tym bardziej specjalny dodatek. Bo specjalny dodatek nie zrobi niczego innego, jeno doda tło do strony wydruku!

Ok, zgadzam się. , ale nadal nie pomogła twoja wypowiedź w rozwiązaniu problemu.

zwiastun
15-06-2011, 21:54
A w czym ma pomóc? Jeśli drukuje się w innych przeglądarkach, to trzeba dojść, dlaczego nie drukuje się w IE.