PDA

Zobacz pełną wersję : nie wyświetlająca sie strona po instalcji joomfish



polischmen
15-06-2011, 23:03
podczas instalacji (po zainstalowaniu?) dodatku joomfish nie pojawiła sie żadna strona typu "gotowe" tylko biały ekran.. wchodzę na stronę oraz również widzę biały ekran. Panel administracyjny również nie działa (ewentualnie włącza się wyłącznie moduł logowania, a po zalogowaniu widnieje biały ekran). Strona była możliwie jak najbardziej zaktualizowana (1.5.23). strona to www.cyklista.net Serwer jest płatny - hostowy
Proszę o pomoc ponieważ to bardzo ważna strona...

Po zmianie z index.php na index.html pojawiły sie znaczki na stronie... powrócenie do index.php nic nie zmieniło wiec podmieniłem plik index.php na plik z czystej, nowej instalki. Wziełem również z niej cały folder "plugins" .Wyczyściłem również cache... i nic.. nie ma strony ani panelu administratora

palyga007
15-06-2011, 23:51
1. Włącz wyświetlanie błędów wtedy przynajmniej będzie dokładnie widać w czym tkwi problem.
2.Jeśli problemu nie można rozwiązać (nie podano rozwiązania na forum Joomfish, Joomla! etc) przywróć stronę z posiadanej kopii zapasowej

polischmen
16-06-2011, 00:58
od 3 godzin próbuje sie dostać do tego ... pliku... może ktoś wytłumaczyć jak sie do niego dostać nie rzucając haslami i skrótami? (wszystkiego uczyłem sie sam wiec nie koneicznie znam wszystkie takie rzeczy)... doszedłem że plik znajduje sie : /usr/local/php4/lib/php.ini ale nie wiem jak sie dostać do niego... przez panel administratora mimo wykonania 3 mln kliknięć nie spotkałem żadnego któregoś z tych folderów.

palyga007
16-06-2011, 07:43
Wyświetlanie błędów można włączyć również przy pomocy .htaccess

Wątpię aby admin udostępnił Ci php.ini

A i dlaczego szukasz tego w katalogu z php4?
Joomfish z php4 nie zadziała, trzeba się przełączyć na php5

palyga007
16-06-2011, 10:31
php4
apache 1.3
O czym tu gadać...