PDA

Zobacz pełną wersję : [VM 1.4.4, J 1.5.22] Menu z odnosnikami do produktu- złe linkowanie



vereb
16-06-2011, 11:04
Witam,
stworzyłem menu w którym mam odnośniki do konkretnych produktów w Virtuemart- odnoszę się do nich poprzez "productID" w zakładce pozycji menu (wcześniej wybieram typ pozycji menu jako Virtuemart). W opcjach, aby wyświetlić produkt, w pozycji "strona" umieszczam "shop.product_details". Czasami (najczęściej po wcześniejszej wędrówce po sklepie) odnośnik menu prowadzi do produktu tak jak chce, jednak jeśli wchodzę na stronę główną zdarza się że po kliknięciu odnośnika przerzuca mnie do okna logowania do sklepu a w adresie strony pojawia się "Zamowienie/vmchk.html" (tak jakbym chciał złożyć zamówienie). Korzystam z komponentu SH404SEF, który mieli adresy, ale chodzi o to że menu czasem linkuje poprawnie a czasem tak jak opisałem powyżej.

Teraz pytanie- co powinienem wpisać w opcjach pozycji menu, aby wyświetlał się produkt a nie prosba o logowanie? (zakładam że chodzi o złą opcję - "shop.product_details")