PDA

Zobacz pełną wersję : Status wydawcy , uprawnienia



Hiram
18-06-2011, 14:30
W wszystkich informatorkach znajduje ,że wydawca ma możliwość z poziomu witryny dodać artykuł do każdej sekcji. U mnie wydawca może jedynie edytować istniejący już artykuł . Nie wiem gdzie leży błąd ,że nie pojawia się taka opcja dla wydawcy. czy ktoś zna ten problem? Nie wiem gdzi i co mam zmienić, żebym nie musiał tworzyc pustych artykułów które wydawcy będą sobie edytować. Poproszę o pomoc

zwiastun
18-06-2011, 15:07
Czy masz pozycję menu Wyślij artykuł bądź strony typu Lista artykułów w kategorii (tylko na tych stronach jest ikona Utwórz artykuł)?

Hiram
18-06-2011, 15:27
nie, nie mam, zatem należy taką pozycje otworzyć w menu i przypisać do wydawców , dobrze zrozumiałem?

zwiastun
18-06-2011, 16:31
Nie trzeba jej przypisywać do wydawców. Tak jak napisałem. Są dwie niewykluczające się możliwości. Umieszczasz np. w menu użytkownika odnośnik Dodaj artykuł - umożliwia dodawanie artykułów użytkownikom od autora wzwyż. I druga - na stronach typu lista artykułów w kategorii standardowo na dole umieszczany jest odnośnik/ikona Nowy. Takie strony są Ci tez potrzebne, jeśli chcesz, aby wydawcy decydowali o publikacji artykułów nieopublikowanych

Hiram
18-06-2011, 16:34
Dziękuje bardzo owocna pomoc:-)