PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z dostępem do panelu admina



minax
18-06-2011, 21:13
Witam,
mam taki problem: po wpisaniu w przeglądarce localhost/nazwa_witryny/administrator w celu zalogowania się do panelu admina wyświetla się komunikat:

Nie znaleziono obiektu!

Nie znaleziono żądanego URLa na tym serwerze. Jeśli wpisałeś URLa ręcznie, sprawdź, czy nie się nie pomyliłeś.

Jeśli myślisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z administratorem.
Error 404
localhost
2011-06-18 21:02:59
Apache/2.2.14 (Win32) DAV/2 mod_ssl/2.2.14 OpenSSL/0.9.8l mod_autoindex_color PHP/5.3.1 mod_apreq2-20090110/2.7.1 mod_perl/2.0.4 Perl/v5.10.1


Nie mam pojęcia co się stało. Problem wystapił w trakcie, kiedy byłem zalogowany w panelu i którymś momencie kliknąłem przycisk "wstecz" na pasku przeglądarki... Wyświetlił się powyższy komunikat. Potem każda próba zalogowania się do panelu admina kończyła się tak samo. Czy możliwe jest, że ktoś mógł się włamać w jakis sposób i pozmieniać scieżki dostepu do strony??

Proszę o pomoc!

PeFik
18-06-2011, 22:31
Czy możliwe jest, że ktoś mógł się włamać w jakis sposób i pozmieniać scieżki dostepu do strony??Tak, przyznaje zrobiła to moja babcia. O 4 nad ranem nie mogąc zasnąć usiadała do swojej maszyny do szycia i ... dokonała włamania na twój localhost. Pomyśl proszę nim kolejny raz napiszesz takie pytanie.

1) Spróbuj wejść na ten adres z innej przeglądarki
2) jakiego to cudownego serwera używasz : Xampp, Mov'AMP Joomla! lub Joomla's2Go! ?
3) a adres localhost/nazwa_witryny/ - nadal działa ?
4) Lepiej się przyznaj co za cudowne dodatki instalowałeś.


Jeśli myślisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z administratorem.
I co , skontaktowałeś się?

minax
19-06-2011, 09:56
Po pierwsze nie mogła tego zrobić Twoja babcia o 4 nad ranem, gdyż problem wystapił wczoraj ok. 21.00.
Po drugie jeśli nie zauważyłeś pod moim nickiem statusu "Debiutant" to Cie uświadamiam, że debiutant to inaczej nowicjusz, osoba stawiająca pierwsze kroki w danej dziedzinie i pewne zagadnienia są jeszcze dla mnie czarną magią... A Ty, jako doświadczony "wiarus" powinieneś udzielić mi jasnej, nawet łopatologicznej odpowiedzi a nie cwaniaczyć i mieszać w to swoją lub czyjąkolwiek babcię... Ty nie byłeś nigdy początkujący? Od razu urodziłeś się webmasterem, nie?

PS. Problem rozwiązany, pozdrów babcię:D